Info
22.04.2016.
09:54 > 10:04
Za završetak objekta azila za pse i mačke iz gradskog budžeta Sombora krajem 2015. godine izdvojeno je dva miliona dinara, radovi su počeli pre mesec dana, a biće okončani za desetak dana.
  • Novosađanka 1

    24.04.2016 08:15
    Bravo
    Bravo za Sombor, Novi Sad to nije bio u stanju da uradi!
  • zivan

    22.04.2016 10:16
    Psi lutalice su ozbiljan problem za sve gradove, u poslednje vreme javlja se i fenomen urbanih lisica lutalica...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna