Autor: agencije/ foto: Skupština Srbije

Info
18.10.2016.
22:55 > 22:59
Poslanici u Skupštini Srbije danas su najavili podršku izmenama Zakona o visokom obrazovanju kojima se produžava rok studiranja starim studentima. Postignuta je saglasnost i da se onima koji su na magistarskim i doktorskim studijama omogući produžetak.
  • nervirach

    19.10.2016 06:44
    Sve je to lepo i lepo zvuci. ALI! I ovako ih ima kao lopatom da izbacuju. Stanje je sve gore a gde god okrenes strucnjak sa diplomom. Pa nema toliko sefovskih mesta.
  • Bilo koje

    18.10.2016 23:55
    Idioti .... u Srbiji trenutno REDOVNO studira oko 150000 studenata, a nekih 4000 je "vecitih". Ti veciti studiraju po 10-20, pa imam primer i studenta koji studira 39 godina. Aloooooo, kome trebaju ti studenti kada jednog dana, i ako, zavrse studije. Opet kupovanje socijalnog mira i skretanje sa pravih tema ovog drustva. Fakulteti nisu socijalne institucije i nisu u okviru obaveznog obrazovanja. Ko nije sposoban da ga zavrsi neka se skloni sa fakulteta
  • Panona

    18.10.2016 23:53
    Korektno. Hvala.
  • razocaran

    18.10.2016 23:29
    Katastrofa
    Svima su izasli u susret samo prvim bolonjcima nece... moraju da pokazu zube na nekome... ali nisu svesni da tih prvih bolonjaca ima preko 2500 i da ce biti protesta...
  • ns

    18.10.2016 23:25
    Aj sada najbolje svi da budemo doktori nauka makar trebalo 20 godina ma da promenimo ime drzave u Dr Srbija, mozda nam onda i plate porastu sa 300,400 evra a neki stranac i upise domaci fax!!!
  • Milica

    18.10.2016 22:54
    mjovanovic@yahoo.cim
    Ako je godinama bio haos, zasto su Tanic i Nedovic jos u Ministarstvu. Dozivotno ce biti tamo!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna