Autor: Tanjug

Info
06.04.2017.
18:21 > 18:33
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković kaže da je "spremna sutra da nastavi sednicu parlamenta, ali da poslanici koji učestvuju na uličnim protestima omoguće normalan rad parlamenta, normalno funkcionisanje grada Beograda i čitave države".
  • Pedja

    07.04.2017 21:45
    Maja Gijkovic Cune me po gradji podseca na maskotu za Michelin gume.
  • Kao nekad

    07.04.2017 18:03
    Naša Maja vadikal bez *aja!!!! Bila i ostala. Sada je zombi koji ponavlja da nisu rasprodali i upropastili grad N S, a bankrot ostavljaju u amanet sledbenicima....
  • M1

    07.04.2017 09:29
    Žaža Gabor.
  • nik

    07.04.2017 09:00
    sljamina
    Tezak sljam, narod ce vam uskoro suditi!!!
  • exStud

    07.04.2017 08:22
    Pcelica Maja
    Razmahuje krilca, ne zato sto je osetila med negde drugde vec zato sto je vreme da se kidise.
    Prvo bojkot, onda bajbok.

    Nema dalje!
  • Joka

    07.04.2017 07:48
    Ti ćuti.Spopadne muka kada te vidim, hvala bogu preko TV-a, i slučajno pročitam ovakvu izjavu.Ti nekom nešto da kažeš?Šta si dobro donela narodu?Ti koja sa telohraniteljima ideš u pekaru?Bojiš se, jel da?Svesna da si na pogrešnoj strani...
  • Sarko

    07.04.2017 06:29
    Loše vesti za našu Maju
    Kuda sad da leti? Će je ulična deca ostaviti bez leba. Onda nema gostovanja po televizijama, nema putovanja... I, ne daj Bože, možda nešto nije zastarelo, kad izgubi imunitet?
  • Shimmy

    07.04.2017 02:17
    Za "nasu" Maju.
    Spavas li mirno Gojkovic Majo? Strepis li da te ceka zivot iza resetaka?

    Novosadjani znaju zasto, a pokazali smo i da znamo i kako!

    Kulturno, mirno, dostojanstveno, uporno i masovno!
  • u prolazu

    07.04.2017 01:44
    Za 3 dana su krivi protestanti a za 33 dana ONA!

    Ko je tu više za*ebao "državu"???

    Dođe sve na naplatu, kad, tad...
  • dario

    07.04.2017 00:46
    Doticna je intelektualno nevina, i kao takva iritira velkom kolicinom nepovezanih recenica,. Bio sam prisutan kada je usla u jedan kafic u NS, i pola kafica je s gadjenem ustalo i otislo u roku od 5 minuta.. Ne znam da li je to ona primetila, ali to sve govori o spontanoj reakciji povracanja, nas Novosadjana, kada nam losa srece ukrsti sa njom puteve..
  • Ja

    07.04.2017 00:39
    Siguran sam
    Da ce se i penzioneri priduziti protestu! Oteo im je krvavo zaradjene penzije!
  • Dr.Mile

    07.04.2017 00:18
    ljigavi preletac
    Sto laze ova zena cim zine,Skupstina radi od ujutro do popodne a protesti pocinju u 18h.Tako velika a ni na sat nije naucila da gleda.
  • Oki

    06.04.2017 23:52
    Neradnici
    Kakve spodobe su na vlasti pa to je strašno. Večiti lezilebovići koji žive na grbači naroda čitav život. Sve ih treba govnjivom motkom rasterati i zabraniti da se bave politikom i da ikada više prođu pored skupštine.
  • Pokemon

    06.04.2017 23:35
    Što je starija sve me više podseća na pauka.
  • Orwell Vegan

    06.04.2017 23:11
    Радован Трећи
    Sve pohapsiti. Ne omladinu. Mislim na one sto su bili na vlasti zadnjih 26 godina.
  • hm?

    06.04.2017 23:09
    Taj parlament je Narodna Skupstina. Drugim recima, parlament nisu poslanici, vec narod, i taj narod moze da udje u parlament kada god hoce. Narod ne ide na noge premijeru u zgradu Vlade, vec u demokratskom drustvu, premijer dolazi pred narod u parlament. Maja Gojkovic je primer da moze i drugacije, a posto ocigledno mnogo toga nije naucila na pravnom fakultetu, nije dostojna da predsedava Narodnom Skupstinom.
  • posao

    06.04.2017 23:07
    i nema drugog posla dok ne razjasnimo izbore
  • Maja

    06.04.2017 23:04
    Raspustila si parlament, da opozicija ne bude vidljiva u parlamentu. Građanima uopšte ne nedostaje raspušteni parlament.
    Tvoje predsedavanje parlamentom se ogadilo građanima Srbije i sada šetamo, šetamo, šetamo ...
  • Novosađanka

    06.04.2017 22:44
    SVAKA ČAST...
    ...021 što sto odobrili komentar nss!!! Umrla sam od smeha a slažem se stopostotno!
  • Utopija

    06.04.2017 22:38
    @Jaja
    Nažalost, to se stalno dešava, odkad imamo višepartijski sistem. Kad pobedi jedna stranka ili koalicija, svi dotadašnji "ljuti neprijatelji" pohrle da pređu i uhlebe se kod pobednika, a ovi ih oberučke prihvataju, jer im treba brojnost za buduće izbore, kao i krdo poslušnika ucenjenih privilegijama i radnim mestima. To su sve iskusni poznavaoci "predhodnih", znaju im sve mane i slabe tačke, pa su upotrebljivi kao savetnici "sadašnjim". To je UVEK tako, i zato nam tako ide, nema suštinske promene, uvek isti glib, isto blato, samo su imena drukčija. SVE ih treba izbrisati i početi ispočetka, sa novim ljudima. Znam, to je čista utopija, ali lepo je reći ili čuti tako šta.
  • Jaja

    06.04.2017 21:47
    Mozda da nasa Maja opet promeni stranku ako joj nesto trenutno smeta
  • nss

    06.04.2017 21:29
    nss
    dakle nikada mi nije palo na pamet ovo sto cu reci ali ova zena prosto izaziva bes u svima nama i zbog nje i njoj slicnima zaista treba uzeti govnavu motku i sve ih isterati iz skupstine....pa o cemu ti zeno pricas...prekinula si i zakljucala skupstinu protiv svakog dela mozga kao da ti je tata ostavio,ne radite nista a plata ide...pretis,lupetas,gazda ti se kandidovao a da pri tom nije dao ostavku za svaki slucaj...zar zaista mislis da mozes da mi vredjas intelekt....ja cu te pljunuti sigurno kada te vidim
  • Mrzoljub

    06.04.2017 21:13
    Srbija je..
    ..."država"
  • Novosadski

    06.04.2017 20:20
    Majo
    Prvo. Unistili ste Novi Sad a gradjani danas placaju preko 10 miliona odstete koju ste napravili i ocekuju jos jedno resenje spora oko sao racajne stanice.
    Drugo. Vucic nije dobio sam taj procenat, vec je koalicija od 8 stranaka "pobedila" 10 pojedinacnih stranaka. Matematika vam je losa.
    Trece. Svi znaju da je bilo ucena, kupovine glasova i zloypotreba polozaja. Vucic nije imao hrabrosti da izmeri snagu samostalno niti da napusti polozaj premijera.
    Cetvrto. Koliko god da ste mrzeli Vucica i Tomu kada ste osnovali vasu partiju, vi ih sada morate braniti jer su vas vratili u zivot, pa je vasa retorika razumljiva.
  • K

    06.04.2017 20:16
    Cemu zurba? Parlament je i onako veelika cirkuska satra za uveseljavamje naroda. Bez njega ce mo biti pametniji.
  • mimi

    06.04.2017 19:39
    Kako laže!!!
  • misko

    06.04.2017 19:24
    dole diktatura
    Evo sve više dokaza da su izbori pokradeni, tako i izjava ove gospođe, "nemojte da protestvujete ne mogu da idem na posao". Oni bi brže bolje da uđu u redovno zasedanje, da krene "normalan" život. Kao i onaj diktator, više mu ni ime neću da spominjem "nemam vremena da se bavim protestima, moram da radim".
    Ej narode ukrali su vaše glasove i ko zna koga još dopisali.
    Baš me interesuje da li je moj otac glasao a umro je u oktobru prošle godine, kada bih mogao to da proverim ali kako?
  • Odin

    06.04.2017 19:21
    Lele
    Pa majku mu Majo, ne kazes javno da zapravo nesto rade xD ooooj politicarko moja.
  • takmicenje

    06.04.2017 19:14
    u glupim izjavama
    Skupstina radi od 10h do 18h. Protesti od 18h. I Maja Preletacevic ne moze da vodi sednicu. Pa i ne mora, ionako AV donosi i ukida zakone kako mu padne na pamet. Treba im samo ukinuti plate i zdravo
  • PetarPP

    06.04.2017 18:51
    Obraz od izlizane al i dalje debele kamionske gume.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna