Autor: Politika

Info
28.05.2018.
10:46 > 14:29
Vozači u Srbiji su u protekle dve godine podneli više od 20 žalbi zbog rupa na putevima koje su prouzrokovale oštećenja na njihovim automobilima.
  • Jovan

    28.05.2018 17:59
    Ovog proleća je mnogo manje rupa na putevima... samo su mnogo veće,,,, valjda se od nekoliko malih napravila jedna velika, lepa...prava rupa!
  • Sabe

    28.05.2018 16:28
    Rupe, detaljni tehnicki pregledi, najskuplje gorivo u regionu (oktana najmanje u regionu) kazne najvece u regionu (plate najmanje u regionu) pesacki prelazi, semafori, policajci na motorima biciklima u autima vire iza drveca iza coskova maltretiranje na svakom koraku. Nosite se u tri ......
  • Zerstorer

    28.05.2018 16:26
    rupa
    Pa dobro,desi se koja rupa...I u svemiru ima rupa:)
  • izdrzaobezfunkcije

    28.05.2018 15:31
    OK, ima rupa na putevima. Sva sreca da su bolji od nemackih.
  • Marko

    28.05.2018 15:29
    Odrzavanje
    Srbija nema strategiju odrzavanja izgradjenog,niko ne brine o objektima nakon pustanja u funkciju i zato sve brzo propada.Druga stvar onaj ko bi preuzimao objekte,jako bi vodio racuna kakve mu je investitor predao ma odrzavanje.
  • MilanB

    28.05.2018 14:24
    opet Marko ore drumove
    Nasa posla,ako nije kriva neka prosla vlast,ako nema para ili sta vec,a da radimo,to jedino znamo.Sacuvaj nas boze ovavog rada i jos veceg javasljuka

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna