Autor: Tanjug

Info
31.01.2019.
12:30
"Polarni vorteks", vazdušna struja koja kruži oko Severnog pola na visini od oko 20 kilometara i uzrokuje vrlo niske temperature u Americi, ne može fizički da dospe do Srbije, ali se može očekivati nešto slično, upozorio je klimatolog Vladimir Đurđević.
  • Sara

    01.02.2019 06:04
    Ledeno doba u najavi
    Tako je. Usled globalnog zagrevanja, hladam vazduh se spušta polako sa severnog pola i ako topla golfska struja prestane da bude topla, prestaje kruženje vode i dolazi do formiranja ledenog pokrivača i eto nam opet ledenog doba
  • Мунгос

    31.01.2019 21:08
    Све су то последице глобалног загревања….. услед коришћења неодрживе енергије. И претеране употребе бесплатних пластичних кеса.
    Зато је неопходно овде спроводити Директиве ЕУ које се односе на ово осетљиво питање.
    Наравно да неке директиве не би учинковито смањило глобално загревање, али би бар позитивно утицале на свест људи.
  • Nestvarno

    31.01.2019 20:40
    @Stvarno
    A da li je neko "gospodina klimatologa" pitao da komentariše o Hrvatskoj ili Bugarskoj, ili ga je novinar pitao samo o Srbiji pa dobio odgovor na pitanje? Nadam se da niste ponosni jer ste napisali ovoliko glup komentar.
  • Grunf

    31.01.2019 13:55
    Nikad ne reci nikad !
  • Stvarno

    31.01.2019 13:07
    A do Hrvatske? A do Bugarske? Zna li uopšte polarna hladnoća za državne granice gospodine klimaktolože?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna