Autor: Tanjug

Info
09.04.2019.
15:48
Ministar finansija Srbije Siniša Mali najavio je da će podneti žalbu na presudu kojom se obavezuje da jednom od osnivača SzS Draganu Đilasu plati 150.000 dinara.
  • Lela

    09.04.2019 22:51
    Vest
    Mali je u pravu svi se nazivaju pravim imenom,pa i Djilas.
  • VladaN

    09.04.2019 21:35
    Mali može da..
    ... ponudi Djilasu umesto novca smeštaj u Bugarskoj u jednom od njegova 24 stana kao kompenzaciju.
  • jo

    09.04.2019 19:49
    Primer
    Samo jedno pitanje za radnike u poreskoj upravi .Jel crvenite zbog šefa i jel vas sramota da lepite izolir trake preko izloga znajući da vam je šef neopevani utajivač.Da li ste nekad sabirali kifle ili kafe zbog kojih " primenjujete " zakon računajuči koliko je šef kafa ili kifli pokrao i još mu se potpis nalazi na rešenjima o zatvaranju.U žalbi možeš da priložiš papire iz Bugarske i kradeni doktorat
  • RT

    09.04.2019 17:14
    "Mali je kazao da i dalje veruje da je sve što je rekao o Draganu Đilasu istina."
    Mali doktore, da nisi pretabao doktorat, tj. da si prošao put do doktora preko metoda naučnog rada, znao bi:
    Postavka, tvrdnja, tvrđenje je stav koji treba dokazati. I to je tzv. "sporan stav" jer se tek mora dokazati. Dok se tvrdnja ne dokaže, tu tvrdnju zovemo propozicijom, hipotezom.
    Slede Lema ili Korolar kao dokazane propozicije, hipoteze!
    Vidiš, razlika izmešu onog ko kupi diplomu i onoga ko je stvarno zaslužio diplomu (mr, dr...), samo je - znanje. Znanje se ne može kupiti. Diploma, očito da!
    Plaćaš i kada tvrdnju, hipotezu, svoje iskazano verovanje ne dokažeš, nego ga sam pretočiš u lemu ili korator! Tebe je to koštalo 150.000 din. Za sada... Što je samo dokaz da, kada platiš diplomu i nemaš znanje, moraš i dalje da plaćaš onima koji znaju!
  • YA

    09.04.2019 16:39
    Moj mali, jedno je verovati, drugo je pričati, a treće je to dokazati.
  • Katarina

    09.04.2019 16:23
    Cinjenice postoje, kao i dokazi. Nema mesta spekulacijama i svi znamo kako je Djilas vodio grad i pribavljao korist.
  • milicica

    09.04.2019 16:16
    jeste
    Sta je tu problem sem sto si to i ti
  • Lala

    09.04.2019 16:15
    "istina"
    Da ti plaćaš prave kazne(a ne ove nameštene) iz svog džepa ćuto bi ko zaliven. Ovako pored ovih kazni baš te briga, a za savamalu i da te nepitamo ništa. Tolko o tvom poštenju.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna