Autor: Beta

Info
01.07.2019.
17:43 > 19:20
Odbor Skupštine Srbije za kulturu i informisanje predložiće Skupštini sadašnjeg vršioca dužnosti Prekršajnog suda u Beograda Milana Marinovića, kandidata Srpske napredne stranke, za novog Poverenika za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti.
  • dragan perković

    02.07.2019 05:38
    Aha
    Sećate se zaštitnika građana.Isti scenario.A vi mirno sedite u kućama, moru vama lepo pq onda i dalje mu, mu, mu, be, be,be,ia,ia,ia.
  • Saruman

    01.07.2019 22:02
    Poslanik SNS Marko Atlagić je rekao da je potreban kontinuitet institucije, a ne kontinuitet ličnosti, navodeći da je Šabić bio "politička ličnost", dok "ljudski i moralni kvaliteti" Marinovića "garantuju da će služba Poverenika raditi dobro". "Ubeđen sam da će on biti ličnost koja neće raditi za neku stranku ili pojedinca već u službi građana", rekao je Atlagić.


    Ovi se totalno sprdaju sa mozgom ove zemlje
  • Rale

    01.07.2019 19:31
    Sns
    SNS JE USPEO DA UBACI SVOG KANDIDATA, a i izabrane ga.
    Gospođa Ružić je milion x bolji kandidat.
    Urušena i ova institucija.
    Partijski kadar, sramota.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna