Autor: Nezavisne novine

Info
29.01.2020.
12:10
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Mrkonjić Gradu da je na sastanku sa zvaničnicima Republike Srpske, srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom, predsedavajućim Saveta ministara Zoranom Tegeltijom i opštinskim rukovodstvom, dogovorena dodatna, konkretna podrška privredi Republike Srpske.
  • V

    30.01.2020 08:24
    propadanje Vojvodine
    susedna BiH, i tzv. "Republika" Srpska (tzv. je je u pitanju samoprozvana republika), imaju standard vrlo sličan našem.
    Po nekim pokazateljima, bolje je kod nas, po nekim drugim kod njih.

    Pošto smo tako slični, tj. u jednakoj meri jadni i bedni, ne vidim što bismo mi, ovako siromašni, pomagali nekom ko je jednako siromašan.

    Da smo bogatiji, pa hajde, ovako nema razloga.

    Vojvodina po prvi put u istoriji ima lošiji standard od republičkog proseka.
  • Dr

    29.01.2020 23:23
    a plate i penzije
    Galantno od Sultana AV.Deli naše pare,navodno subvencioniše privrednike.Deli onda pare od SNS-a a ne od naroda.Domaće privrednike ste unakazili nametima,radnike potpuno degradirali i obespravili,penzionere osiromašili.....A sa druge strane pomažeš nekoga ili nešto što je u drugoj državi,to nije normalno.Kome će oni plaćati porez,doprinose....Naša deca odlaze a njihova su ovde po JP.Hoćete li i kuće početi da im zidate.Ovo mu dođe kao etničko čišćenje Vojvodine ali će jednog dana neko morati odgovarati za ovakav odnos prema sopstvenom narodu.Rat je davno završen ali jedino su građani Srbije stalno ostali zarobljeni u ratu.
  • @Bili Kid

    29.01.2020 19:26
    dole titoisticke pokrajine !
    Moj pradeda nije bio Vojvodjanin vec Srbin i obican paor . I to sto je imao su mu oduzeli prokleti komunisti nakon rata !
    Ako moze Madjarska da pomaze Madjare a Hrvatska Hrvate moze i Srbija Srbe !
  • DonJuan

    29.01.2020 19:24
    Srbija je jedna idiotska drzava sa idiotskom vlascu.
  • Kasica

    29.01.2020 19:14
    Šakom i kapom
    Dokle ćete davati naše pare drugim državama? Dokle pomagati druge a mi ih zaradili?
    Populizam.
    Biče sve popularniji. Ma dosta su već strategijom usmeravanja ka Srbiji a posebno Vojvodini, ciljano i strateški drastično promenili procenat nacionalnog većinskog stanovništva i time uvele gusle u tamburcu.....ma dokle će tako biti?
    Da.
    Dok ne izglasamo NE.
  • Zeljko85

    29.01.2020 19:02
    Naš narod
    Srbija i Republika Srpska i u budućnosti treba da nastave saradnju i međusobno pomaganje jer isti smo narod.
  • Bili Kid

    29.01.2020 19:01
    Vojvodina i Vojvodjani su KRAVA MUZARA od 1945 godine do danas. Otimanje i pljacka od onih koji su vekovima obradjivali zemlju, naseljena ljudima koji pomisljaju da sve to moze da se BAHATO otme, ukrade, uzme. Uzivajte vojvodjani u crnogorizaciji i bosanizaciji Vojvodine vec 70 godina.
  • Sramota!!

    29.01.2020 17:40
    Moj poreski novac ces da delis drugoj drzavi?! Ciji si ti “predsednik”!? Sramota je preslaba rec! Dokle cemo vise da trpimo ovo zlostavljanje?!
  • Anita

    29.01.2020 16:18
    A mi da kupujemo psenicu iz Madjarske......
  • Smetalo

    29.01.2020 15:18
    Za promenu
    ',,,jer želimo da podstaknenmo opstanak našeg naroda na ognjištima i razvoj Republike Srpske", istakao je Vučić.'
    A kako bi bilo da već jednom umesto ognjišta ugrade radijatore? Mislim, iz ekoloških razloga.

    Dokle bre više sa tim ognjištima? Kad god je neko pominjao ognjišta, a naročito vekovna, uglavnom smo kolektivno nayebali.
    Nego, da mi neko kaže kako ja da zadržim svoju decu ovde da ne odu napolje kod nekog Hansa da im rade u pola cene? Šta o tom pitanju misli npr. Dodik i kompanija? Hoće li oni dati svoj doprinos podmladjivanju Srbije novim doseljavanjem sa ognjišta na radijator?
  • Ludnica

    29.01.2020 14:13
    Ostaje jos samo da im se sami naguzimo i skinemo gace. Probudi se Vojvodino.
  • Sremac

    29.01.2020 13:52
    Prckovic company
    Njima keshic$ a nama emigracija vojvođanima ma nećete ni pisljivih 5000 din socijale da date a imam 5 članova porodice koji su stvarali i radili u ns u nazad 100 god ...
    Sramota šta doziveh ali što moja prabaka kaže šta očekuješ od ljudi koji su otimali i useljavali se u tudje kuce itd....
    Ti sad vladaju i njihovi samo DOKLE više....
  • /

    29.01.2020 13:32
    /
    zasto subvencionisati nekoga u rs kada je onako presao ovamo?
  • Piplfoks

    29.01.2020 13:07
    Ju ju ju, ovi paraziti nam se ne skidaju s grbače.
  • Milos V

    29.01.2020 12:31
    Subvencije
    Важно су паметна улагања, она се памте и цене, зато треба давати субвенције свуда где има изгледа да ће се зацртане идеје о економском просперитету реализовати, а ако се реализују бар делом, сви ће бити срећни и задовољни. Улагања су добра мотивација и малим привредницима
  • miki

    29.01.2020 12:24
    kenjanje po narodu
    Jezivo......

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna