Ministre ne želim da se lečim u KCV, već u nekoj klinici u Bgd.
Da li možete da mi kažete koji je način?
Zašto građani Vojvodine nemaju tumogućnoat?
Zašto je neko iz Gađžinog Hana u prednosti nad nama?
Zašto mi je dr pre neki dan izjavila da NS i BG nisu isti zavod za zdravstvo?
Jesmo li jedna država Ministre?
Smete li da izađete sa statistikom umrlih od sepse u bolničkim uslovima u proteklih 6 meseci?
Smete li da čačnete u KCV i vidite veze i vezice, i ispitati stručnost lekara?
Zašto ne proglaite epidemiju grupa u Vojvodini?
Ovo da li je neko Crnogorac, Bugarin, Mađar, Srbin, spram profesije je nebuloza izjava.
Ministre.
Ako ti je u zdravstvu jedini problem što ti direktori ne govore srpski, onda smo sve rešili.
Znam ja, da to ti tako nisi mislio.
Samo si morao da kažeš, zapalo te.
Čuo sam, imali ste partijsku lutriju, koji će da da izjavu i potkači Montenegrose.
Zapalo Tebe.
Međutim, sve nešto mislim, neće to na tome da stane.
Srbijina iskustva su takva, da kada neko da izjavu kako je sinulo Sunce, da je svanuo dan - a ono gomila NVO organizacija skoči - "Šta ste time mislili!?"
Cenim, za ovu Tvoju odvalu - doći će nam neka EU Komisija.
Ako neko kaže šta misli ne, znači da voli svoj narod jer kako onda tumačiš,izgovorenu misao na RTS-u Vučiću ped... a kasnije čoveka zvali na odgovornost.Samo izneo svoje mišljenje.
Sve je ovde naopako, nije problem sto je iko crnogorav, hercegovac, bosanac negde zaposlen, probleme je sto se MASOVNO zeme, lihvari, braca, bitange zaposljavaju preko neke LINIJE
I naravno sve to treba preispitati i onda otpustiti 95% javnog sektora i dato im zabranu da se igde pri drzavi zaposle u nardnih 50 godina
Sve ostalo su price za malu decu, svi mi znamo da je ova tvorevina za sopstveni narod cisto kacerogena pojava koja zaposljava samo necije da bi im sluzili i najgore svu su totalno nesposobni!
U svakoj zemlji postji preporuka ali ovde samo postoji zemo/dil/partija, itd!!!!!!!!!!!!!
Možda i da se složimo ali u Skupštini imaš jednog glasnogovornika ,koji takođ e ne govori srpski jezik.Radi se o Prof Atl.govori najtvrđi bosanski.Znači li to da vam koalicioni partneri iz Mađarskih partija moraju govoriti isključivo srpski.....Ovo neće dobro zvučati u EU,odoše bar 3 poglavlja.
Jel to PREDIZBORNI NACIONALIZAM? 90ih su bili Hrvati, Muslimani u Bosni, a sad Crnogorci. Vodjo dzabe se koprcas znamo sa kim si bio u Hotelu Ritz i koji su tvoji dogovori sa Milom. Te price su prevazidjene 90ih i to bolje ostavi istoriji kao sto i ti ides u istoriju!
Kad pročitam koliko ima nacionalističkih i šovinističkih komentara ,sve mi je jasno. Neću se začuditi ako opet počnemo rat i posle toga opet budemo bez pojedinih teritorija.
Ovo je čist dokaz da je Vučić u dosluhu sa Milom. U sadašnjem trenutku nabacivati ovakve šlagvorte onom donu iz Crne Gore sve govori. Eno se, danas celi dan, pomahnitala režimska podgorička štampa naslađuje izjavom ovog bezumnika, sa akcentom da Srbima smeta ''crnogorski'' jezik (navodnike sam svesno dodao).
Podrzavam, ali onda ne treba se skoncentrisati na crnogorce samo. Kao u Nemackoj, SVI koji zele da rade u javnim preduzecima moraju znati NEMACKI jezik. Ali bas svi.
Zamislite-tako govori jedan lecnik. Sto se stranke/sekte tice,ne cudi. Vodja je ocigledno naredio pljuvanje,umesto smirivanja. Ne cudi. SNS je nastala na temeljima profasisticke SRS. Vodju je ucitelj,osudjeni ratni zlocinac- dobro poducio .
Član 21. stav 3: Zabranjena je svaka diskriminacija, neposredna ili posredna, po bilo kom osnovu, a naročito po osnovu rase, pola, nacionalne pripadnosti, društvenog porekla, rođenja, veroispovesti, političkog ili drugog uverenja, imovnog stanja, kulture, jezika, starosti i psihičkog ili fizičkog invaliditeta.
Član 60: Jemči se pravo na rad, u skladu sa zakonom.
Svako ima pravo na slobodan izbor rada.
Svima su, pod jednakim uslovima, dostupna sva radna mesta.
.............
Ustav Republike Srbije
=Ne dam ti majci= Ne dam ti ni jednog Hrvata, Mađara, Ličanina, Bosanca, Crnogorca, Bošnjaka. Nemca, Rusina, Slovaka, Roma, ne dam ti ni jednog čoveka da vređaš po bilo kojoj osnovi, da li ti je jasno, Ministre. Sram te bilo.
Bravo konacno da kaze neko sta misli, tako se voli svoj narod...postujemo mi njih ali da se zna, pa nigde u svetu ne mozes da radis ako ne znas jezik te drzave!!!
Bravo Lončar. Tako treba postupati sa svima koji omalovažavaju državu Srbiju , bet obzira ko su i šta su. Dosta je tog lažnog i štetnog internacionalizma , treba štititi Srbiju. Ovi svetski "demokrate" mogu da idu u drugu državu ako im Srbija nije dobra. Nećemo državu u kojoj će najmanje prava imati Srbi .
Gospodine ministre, hvala Vam!!!
Danas se moj nacelnik pozvao na Vas i rekao mi da crnogorska go.na treba poslat u Crnu Goru!
I ako sam oduvijek ili oduvek Srbin iz CG, i ako je moj pradeda ili pradjed izgubio ruku na Bregalnici, i ako je moj djed ili deda bio na sremskom frontu i ako za moj rad pacijenti imaju samo reci hvale, i ako sam uvek ili uvijek glasao protiv Milove druzine.
Uspeli ste ili ste uspjeli okrenuti cak i Hipokrata u grobu!!!
Uz to clan sam stranke kojoj i sami pripadate, hvala Vam i sram Vas bilo!
Zivim u Crnoj Gori apsolutna Crnogorka. Jer sam ovdje rodjena i jer su svi moji preci bas ovdje rodjeni. U ovoj Crnoj Gori ima direktora, ima profesora i da ...ima ljekara koji su SRBI iz Srbije. A posebno ljekara. Govore svojim lijepim srpskim jezikom i jos ljepsim jezikom struke i srecni smo zbog toga. Cijenimo ih i uvazavamo izuzetno.Ko u Crnoj Gori i bilo gdje drugo misli drugacije mnogo je bolestan i mnogo opasan.Bolesni ste Ministre.
Ne smeta meni niko iz Crne Gore, ali mi smeta cinjenica da su iz NS organizovani kretali konvoji autobusa u Crnu Goru da glasaju za nezavisnost i onda se organizavano svi vratili ovde da studiraju, da rade, da zive.
Do danas mi nisu jasni odgovori koje sam dobio od svojih vrsnjaka kada sam ih pitao zasto glasaju za nezavisnost ako vec zive ovde. Ovde su i oni bili svoji na svome, kao i mi u Budvi. Zasto zelis da zivis ovde, a da se odvojis od oca i majke koji su ti u Niksicu i da ih posecujes sa pasosem? Imas sva prava kao i ja, kao i svaki drugi, zasto hoces da budes stranac?
Najcesci odgovor kojis am dobijao je "ne razumijes ti to". Do danas ne razum(ij)em.
Daj da se ocepi i Liman od Grbavice, Telep od Adica, Satelit od Naselja, pa da smo svi mirni.
Bravo Stanko. Pravicno je posmenjivati i sve Nislije, Pirocance, Leskovcane,..., sa direktorskih pozicija. Jedini je problem sto takvih nema. Znas li ti bar jednog, u NS-u, recimo?
U budućnosti nam predstoji tip lečenja kakav imaju zlatna amerika i takozvana demokratija.
Ono kad te dočeka osoba koja nije ni medicinsku srednju završila, pa ti dodeli broj, uzme podatke i administrira te.
A zatim te postavi pred ekran, gde te neki lekar na primer iz Pakistana ili Indije pregleda online, postavljajući ti pitanja na svom jeziku, koje neki softver prevodi u tekst koji čitaš.
Dakle, ni taj neće govoriti srpski.
Naravno, ovo što sam sada naveo, neće vam reći, sada.
Ali, jeftinije je! Ostane Vladi više novca za interno bahaćenje.
I ne brinite.
U budućnosti će ista ova Ana Brnabić da se vrati sa svetskog foruma Obesnih, i da vam donese novi Zakon o Platama.
Po tom zakonu, moraćete donositi račune isključivo iz podobnih institucija i radnji koje je Vlada odobrila. Teretana? Daj račun, ali iz teretane njegovog Velikog Brata.
Ukoliko ne namirite računima sadašnju platu - buduća će vam biti UMANJENA.
Koje li je tek tu ušteda a tek kontrola, a ANA!
Ko da su jedini, od Hercegovaca se u Novom Sadu ne moze ziveti, moracemo mi emigrirati da prodisemo. Na 1 zaposlenog dolazi 50 novih sabrace u rekordnom roku
Kojim jezikom govore Crnogorci? Pa, srpskim, dabome. I to više srpskim nego Piroćanci, Somborci, da ne spominjemo Nišlije, Leskovčane... A vi koji se slažete sa članom Zemunskog klana na privremenom radu u vladi Srbije... E vi ste isti kao i on.
Normalno je da ljudi menjaju sredine u kojima ce ziveti. Najnormalnije je pokusati uklopiti se u tu sredinu. Ja sam dosla pre 50 godina na sever Vojvodine. Zavrsila sam tek bila srednju skolu. U toj sredini je bilo dosta Madjara. Svi su me lepo prihvatili. Naravno i ja sam se polako uklopila u njihovu sredinu, I danas zivim zajedno sa njima. Nema nikakvih problema. Vredi pokusati.
Nadjite mi drzavu gde mozes da radis u drzavnoj sluzbi a da nepricas jezik te drzave .I dosta filosofije da smo isti narod kad oni ne zele da imaju nista sa nama meni takvi prijatelji netrebaju .
Gledaj Ministre da u apotekama bude Euthyrox-a. NEMA ga, a 1/3 Srbije Ti je na njemu !!! A sam znas da bez njega ne mozemo,.... ili Ti je svejedno ?!?!
Samo sam čekao da vidim komentare. Mene ekipa koja posećuje ovaj sajt oduševljava. Uvek kontra svega. Da je bila vest "Direktor kliničkog centra XY je crnogorski državaljanin", svi ovde bi tražili proterivanje, zatvaranje gradnice, ukidanje besplatnog školovanja...
Nesporna izjava. Nema potrebe da radi niko ko ne zna naš jezik. Tačka. Ouna podrška. Mi nismo država građana, već država Srba i ostalih kojima se večito prilagođavamo. Dosta više.
Posle ovakvih izjava ocekujem da se princ Aleksandar Karadjordjevic proglasi nepozeljnim jer i posle toliko godina boravka u Srbiji mnogo losije govori srpski od ovih Crnogoraca .
A sto to Loncaru ne kazes svojim koalicionim partnerima vecinski naseljenim u Vojvodini, da nauce srpski. Predsednici opstina pa ne znaju srpski...probaj da pozoves opstinske uprave Sentu, Adu, Backu Topolu..na centralama se javljaju na nekom drugom jeziku koji nimalo ne podseca na srpski. Takodje tesko da ces naici na nekog u pojedinim opstinskim upravama sa kim ces moci da se sporazumes na srpskom.
Magarac ostaje magarac. Još nas sa njima niste posvađali ! Kakve veze ima šta je ako je dobar čovek i lekar. Pa i ti si poreklom koliko vidim preko Drine
Uostalom to je isti jezik samo ga svako zove svojim imenom , kome to sem budalama smeta ?
Ovakva izjava ministra, i to još zdravlja, a ne rezultira smenom od premijerke, je zločin koji treba pod hitno procesuirati.Da ne pričam da bi lekarska komora trebala da mu oduzme licencu zbog kršenja načela Hipokratova zakletve, a u vezi diskriminacije po nacionalnoj osnovi.SRAM TE BILO(ako vi znate šta je to)
Da li moze Srbin u CG da bude na bilo kojem rukovodecem mestu? NE. Pa molim lepo, reciprocitet najvise boli. Ni manje drzave ni manje tzv. nacije ni vise ljudi na funkcijama od MUP, BIA, zdravstva, prosvete, pravosuđa, vojske, javnih preduzeca i ustanova...
Naši političari ne zaostaju za crnogorskim.
Tako, udarite još jače naprednije!
Nema veze što se svi mi međusobno razumemo..srbi, crnogorci, hrvati, bošnjaci.
Bitno je održavati mržnju da bi se skrenula pažnja sa pravih problema.
Gledaj ti da ne ostanes bez osoblja imajuci u vidu kako vodis ministarstvo zdravlja u ovom getu od drzave. Mogao bi i da sredis onaj klinicki centar za tropske bolesti koji izgleda kao da je deo nekog ratom razorenog Sirijskog grada pre nego sto se Korona virus otme po Srbiji
Stvarno bi ti bilo pametnije kada bi se istinski bavio svojim poslom a ne nakaradnom stranackom politikom.
Da li ovaj primitivni ministar misli da se gradjani, kada idu kod lekara ,najvise interesuju kako taj lekar tecno govori srpski ili im je bitno kakav je strucnjak i covek.Da su se kod njegovog izbora primenili kriterijumi strucnosti i ljudski kvaliteti tesko da bi odmakao dalje od lekara najnizeg ranga .
A kojim jezikom to govore crngorci?
Nas je problem sto ne stitimo srpski jezik pa neka hrvati, bosanci i milogorci govore svojim jezikom ali bez prisvajanja srpskog jezika kao svog.
Heheh Dr "Smrt" našao da komentariše razliku između srpskog i crnogorskog....
Manje "lingvistike" ministre i biće nam ljepše tj lepše ....sačuvaj nas Bože ko nam zdravstvo vodi....
A šta ćemo sa Mađarima, Slovacima, Rumunima, Bugarima, … Koji ne pričaju srpski savršeno? Oće li Srbija biti zemlja samo Srba ili svih naroda koji žive u njoj?
"Koji ne znaju srpski..."... a ja sam mislio da ti ljudi govore bušmanskim jezikom. Čovek odvali glupost i ostane živ i ministar. I posle se čudimo što nas niko ne uzima za ozbiljno kada imamo ovakve likove na ministarskim mestima.
Nije problem kako se govori, nego da li se zna jezik struke i kako se obavljaju povereni poslovi,a u slucaju sadasnjeg direktora i bivse direktorice, Apoteke Novi Sad,koja jos postoji kroz jednu apoteku i celu upravu, sve je sedi na mesto -kec.
Ja sam poreklom Crnogorac i to iz Vojvoda Stepe.
Imam samo jednu poruku - čovek je u pravu.
Ko ne poštuje prvo zemlju u kojoj živi i ne treba da se hrani od nje
jer će srce uvek biti gladno i tužno!
Ne mogu da verujem da jedan ozbiljan covek moze tako nesto da izjavi. Treba odmah da nude smenjen I da krivicno odgovara za diskriminatorsko postupanje.
Ovaj je prevazisao i Vulina i Dacica.
Deliti zdravstvene radnike ili bilo koje gradjane Srbije, na ovako primitivan ,prostacki i sovinisticki nacin, vise je nego skandalozno za jednog ministra.A ako bi se taj, inace vec odavno kompromitovani ministar ,vodjen svojom prostackom logikom, upustio u konkretno utvrdjivanje o pripadnosti naciji,lako bi utvrdio da su najveci deo ovih lekara Srbi , koji su deo onog srpskog zivlja u Crnoj Gori ciju sudbinu oplakuje.Jedan njegov predhodnik ovakvim ljudima vezivao je zutu traku oko ruke.
Primitivizam,prostakluk,bahatost,kurcenje ,neodgovornost ...koja dolazi sa vrha vlasti tesko da se moze naci bilo gde u iole normalnom drustvu.
Koje nacionalne manjine, koliko direktora su madjari, slovaci, rumuni sta god? Otisao u urgentni centar, od obezbedjenja do doktora sve zeme i crnogorci. Nisam bio siguran gde sam. Crnogorci toliko mrze Srbiju ali bi ipak 90% njih radije ovde da budu nego tamo. Možda da probaju u Albaniji ili Hrvatskoj?
gledaj ti, majstore, da u novom sadu ne možeš da zakažeš lekarski pregled za dete jer je em kol centar neprobojna barijera, em od tri dežurna doktora radi samo jedan.
zbog takvih stvari ljudi od integriteta napuštaju funkciju.
a ljudi od dezintegriteta dezintegrišu i zdravstvo i zdravlje nacije.
Bolje iz Zemunskog klana nego crnogorac!!!!!Sram te bilo ministre!umesto da vodis brigu o zdrastvu koje je skroz potonulo ti sprovodis fasisticke ideje!!
Mene je sramota od ovakvih ljudi...Lončare, da li Vi imate neko svoje lično mišljenje ili Vam ovi Vaši pišu rečenice koje izgovarate? Ovakve izjave ne smete sebi dopustiti. Ali s obzirom šta sve radite u paketu sa vašom ekipom, ne bi trebalo ništa da nas začudi. Stidite sae ovakvih izjava i stavova i što širite mržnjiu među ljudima. Ovi na vlasti u CG što se glupiraju su ljudi iste fele kao vi, vođeni interesom i profitom.
Tako je, kada nešto gadno zabrljaš a ti okrivi one druge, Hrvate, Jevreje, Crnogorce. Bitno da si ti sve od sebe dao da u zdravstvu bude bolje, a sad još samo da etnički očistiš direktorska mesta i sve će biti baš super!
Ne svidja mi se retorika ni Ivice Dacica a ni ovog ministra, ovo je katastrofa ali imam lose misljenje o Crnogorskoj partiji u Srbiji. Oni ne pokazuju lojalnost drzavi od kojih ocekuju razumevanje i benefite. Zalazu se za nezavisnost Kosova od Srbije i flagrantno podrzavaju rezim Mila Djukanovica.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Lončar: Gledam da u zdravstvu ne bude direktora Crnogoraca koji ne znaju srpski
Autor: Tanjug
Info
•07.02.2020.
•12:59 > 12:59
Komentari 92
Djura
Ana
Da li možete da mi kažete koji je način?
Zašto građani Vojvodine nemaju tumogućnoat?
Zašto je neko iz Gađžinog Hana u prednosti nad nama?
Zašto mi je dr pre neki dan izjavila da NS i BG nisu isti zavod za zdravstvo?
Jesmo li jedna država Ministre?
Smete li da izađete sa statistikom umrlih od sepse u bolničkim uslovima u proteklih 6 meseci?
Smete li da čačnete u KCV i vidite veze i vezice, i ispitati stručnost lekara?
Zašto ne proglaite epidemiju grupa u Vojvodini?
Ovo da li je neko Crnogorac, Bugarin, Mađar, Srbin, spram profesije je nebuloza izjava.
Andrija Šrek
Odvala
Ako ti je u zdravstvu jedini problem što ti direktori ne govore srpski, onda smo sve rešili.
Znam ja, da to ti tako nisi mislio.
Samo si morao da kažeš, zapalo te.
Čuo sam, imali ste partijsku lutriju, koji će da da izjavu i potkači Montenegrose.
Zapalo Tebe.
Međutim, sve nešto mislim, neće to na tome da stane.
Srbijina iskustva su takva, da kada neko da izjavu kako je sinulo Sunce, da je svanuo dan - a ono gomila NVO organizacija skoči - "Šta ste time mislili!?"
Cenim, za ovu Tvoju odvalu - doći će nam neka EU Komisija.
Novosadjanin
Rusofil_IQ0
I naravno sve to treba preispitati i onda otpustiti 95% javnog sektora i dato im zabranu da se igde pri drzavi zaposle u nardnih 50 godina
Sve ostalo su price za malu decu, svi mi znamo da je ova tvorevina za sopstveni narod cisto kacerogena pojava koja zaposljava samo necije da bi im sluzili i najgore svu su totalno nesposobni!
U svakoj zemlji postji preporuka ali ovde samo postoji zemo/dil/partija, itd!!!!!!!!!!!!!
/
dobro je da priznajete u kojoj ste stranci.
neki krive samo veternik, futog i penzionere za rezultate izbora.
Dr
Joe
Bili Kid
Dositej
Pinki
Aleksandar
Boba NS
Predragg
Snežana
Član 60: Jemči se pravo na rad, u skladu sa zakonom.
Svako ima pravo na slobodan izbor rada.
Svima su, pod jednakim uslovima, dostupna sva radna mesta.
.............
Ustav Republike Srbije
Vojvodina, Sombor
Marina
eks
Doktor
Danas se moj nacelnik pozvao na Vas i rekao mi da crnogorska go.na treba poslat u Crnu Goru!
I ako sam oduvijek ili oduvek Srbin iz CG, i ako je moj pradeda ili pradjed izgubio ruku na Bregalnici, i ako je moj djed ili deda bio na sremskom frontu i ako za moj rad pacijenti imaju samo reci hvale, i ako sam uvek ili uvijek glasao protiv Milove druzine.
Uspeli ste ili ste uspjeli okrenuti cak i Hipokrata u grobu!!!
Uz to clan sam stranke kojoj i sami pripadate, hvala Vam i sram Vas bilo!
moreeee....!
07.02.2020 • 15:23
E tako treba
Podrška za Lončara, dosta je Srbija bila vreća za udarce, Crnogorci slobodno da se vrate nazad u CG.
E pa onda, posto Bosanci i Hercegovci dele direktorski i svaki drugi primat sa Crnogorcima u Srbiji, to isto primeniti na sve, moze Mirko?
Vojvođanka iz Sombor
Crnogorka iz CG
starosedeoc
Ovi su samo uzeli pare i raspiruju nacionalizam!
Ovde je fašizam!!!
Đura
stevica
Do danas mi nisu jasni odgovori koje sam dobio od svojih vrsnjaka kada sam ih pitao zasto glasaju za nezavisnost ako vec zive ovde. Ovde su i oni bili svoji na svome, kao i mi u Budvi. Zasto zelis da zivis ovde, a da se odvojis od oca i majke koji su ti u Niksicu i da ih posecujes sa pasosem? Imas sva prava kao i ja, kao i svaki drugi, zasto hoces da budes stranac?
Najcesci odgovor kojis am dobijao je "ne razumijes ti to". Do danas ne razum(ij)em.
Daj da se ocepi i Liman od Grbavice, Telep od Adica, Satelit od Naselja, pa da smo svi mirni.
@stanko
zy
Kontrola populacije!
Ono kad te dočeka osoba koja nije ni medicinsku srednju završila, pa ti dodeli broj, uzme podatke i administrira te.
A zatim te postavi pred ekran, gde te neki lekar na primer iz Pakistana ili Indije pregleda online, postavljajući ti pitanja na svom jeziku, koje neki softver prevodi u tekst koji čitaš.
Dakle, ni taj neće govoriti srpski.
Naravno, ovo što sam sada naveo, neće vam reći, sada.
Ali, jeftinije je! Ostane Vladi više novca za interno bahaćenje.
I ne brinite.
U budućnosti će ista ova Ana Brnabić da se vrati sa svetskog foruma Obesnih, i da vam donese novi Zakon o Platama.
Po tom zakonu, moraćete donositi račune isključivo iz podobnih institucija i radnji koje je Vlada odobrila. Teretana? Daj račun, ali iz teretane njegovog Velikog Brata.
Ukoliko ne namirite računima sadašnju platu - buduća će vam biti UMANJENA.
Koje li je tek tu ušteda a tek kontrola, a ANA!
Lala
Tara
Nemanja
E pa tako kako tripujete državu tako vam i traje.
Jani
stanko
x
Mirko
Zlatibor
Transfer blama
Rade
Zla...
momciloNS
Naravno
Ilija
pajo patak
Cinik početnik
Vojvodjanka
barka
Sloba53
Uostalom to je isti jezik samo ga svako zove svojim imenom , kome to sem budalama smeta ?
DSA
Sloba53
.
Rastibudjilizovani
YYY
Puter na glavi
Nebojša B
Pera
Tako, udarite još jače naprednije!
Nema veze što se svi mi međusobno razumemo..srbi, crnogorci, hrvati, bošnjaci.
Bitno je održavati mržnju da bi se skrenula pažnja sa pravih problema.
Yip Man
Stvarno bi ti bilo pametnije kada bi se istinski bavio svojim poslom a ne nakaradnom stranackom politikom.
Lala
Stanija
Nas je problem sto ne stitimo srpski jezik pa neka hrvati, bosanci i milogorci govore svojim jezikom ali bez prisvajanja srpskog jezika kao svog.
NS Sale
Manje "lingvistike" ministre i biće nam ljepše tj lepše ....sačuvaj nas Bože ko nam zdravstvo vodi....
NS
Milos
Brunova mama
Nomad
ministre,ministreee
Dragan
Imam samo jednu poruku - čovek je u pravu.
Ko ne poštuje prvo zemlju u kojoj živi i ne treba da se hrani od nje
jer će srce uvek biti gladno i tužno!
Slovak
Svetlana Nov Sad
Jednostavni
Lala
Petar
Deliti zdravstvene radnike ili bilo koje gradjane Srbije, na ovako primitivan ,prostacki i sovinisticki nacin, vise je nego skandalozno za jednog ministra.A ako bi se taj, inace vec odavno kompromitovani ministar ,vodjen svojom prostackom logikom, upustio u konkretno utvrdjivanje o pripadnosti naciji,lako bi utvrdio da su najveci deo ovih lekara Srbi , koji su deo onog srpskog zivlja u Crnoj Gori ciju sudbinu oplakuje.Jedan njegov predhodnik ovakvim ljudima vezivao je zutu traku oko ruke.
Primitivizam,prostakluk,bahatost,kurcenje ,neodgovornost ...koja dolazi sa vrha vlasti tesko da se moze naci bilo gde u iole normalnom drustvu.
telep
x
zbog takvih stvari ljudi od integriteta napuštaju funkciju.
a ljudi od dezintegriteta dezintegrišu i zdravstvo i zdravlje nacije.
Baora
Milica
Boro iz Pobede
Maja
ciga
Paja Patak
Djole
U CG ima oko 30% Srba, cu li ti to?
Mirko
Milanche
pedja
Goran NS
Marko
Nenad
Bombon
Zoki
dr death
Negrutin
socko
Dokle?!
O fašizmu
-"Dok sam ja ovde direktorka, ovde nijedan Mađar neće meni raditi!"
I svi zaposleni tog Radija znaju da je navedeno tačno.
A kažu da je fašizam istrebljen.
/
a vojvodjani da sede i glede utakmicu
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H