Autor: RTS

Info
13.05.2020.
13:08
Vazdušni saobraćaj u većini zemalja još nije normalizovan, a kako bi ubuduće moglo da izgleda letenje avionom pokušao je da objasni dr Predrag Kon.
  • Igor

    13.05.2020 21:31
    Kako je krenuo objasnjavace pilotima kako se pilotira avion!
    Supermen kao nas Faraon!
  • dejan

    13.05.2020 16:10
    Pa avionom se putije oko 53 sekundi nije to GSP Beograd gde se putuje po pola sata.,zato mogu da budu popunjena sva mesta.Raširiće se ova corona po Srbiji vrlo brzo,nažalost.
  • Mršavi

    13.05.2020 14:43
    Kon
    A više mi je dojadio i ovaj Kon sa njegovim savetima i smernicama... Kao da je on jedini i kao da on mora za sve da se pita...
    Dosadan čovek do jaja!
  • a

    13.05.2020 14:32
    Meni nije jasno ta samoizolacija posle puta, kako se vodi na poslu, kao bolovanje, ili godišnji odmor?
  • Tihi

    13.05.2020 14:01
    Da
    Gledao juce na stranoj televiziji 3 doktora epidemiologa kazu doslovno ovako" ceo dan kad bi se vozili u gradskom autobusu ceo dan bez izlazenja imate Manje sanse da se zarazite nego u avionu" toliko o strucnjaku doktoru u zemljici Srbijici!!!
  • pera

    13.05.2020 13:54
    zafalilo para?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna