Autor: FoNet

Info
25.05.2020.
13:56
Košarkaška Evroliga neće biti nastavljena, a u narednoj sezoni u tom takmičenju će igrati 18 klubova koji su nastupali ove godine, saopštio je danas prvi čovek Evrolige Đordi Bartomeu.
  • Nestorović

    26.05.2020 15:31
    KonKisićkaStevanović
    Eto, našima se jednostavno nije dalo da naprave veliku glupost i organizuju turnir koji niko iz straha od epidemioje nije hteo da orrganizuje.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna