Autor: Danas, FoNet

Info
26.06.2020.
17:38 > 17:42
Ni tri dana od predviđenog roka za objavljivanje preliminarnih rezultata male mature, mnogi đaci i dalje ne znaju koliko su poena osvojili.
  • Sandra

    27.06.2020 08:27
    Cudi me da roditelji nisu na ulici nego strpljivo podnose maltretiranje,ostavljaju posao da bi svaki dan isli u skolu i podnosili novu zalbu koja je odbijena.I nek ne laze ministarstvo da je ispod 300 dece ostalo bez rezutata,pa samo u nasoj skoli ih je vise od 100!
  • Nimbus

    27.06.2020 08:25
    Mi smo za naseg sina juce dobili rezultate iz matematike, a trebalo je u utorak. Rok za zalbe danas do 12h. Sreca pa nemam primedbi.
  • Izvršitelj

    26.06.2020 21:22
    Sramota
    Dati ovaj predmet izvršiteljima, da naplate državi 90000 dinara za svakog đaka koji nije dobio bodove na vreme! Kada građani kasne onda kazne, a kad država kasni onda mmmmnnnmmm.. ništa se ne dešava
  • Pravdoljub

    26.06.2020 20:48
    ...mila mati.
    Testovi su pregledani ošljarski (reč koja bi se mogla pojaviti na sledećem testu iz srpskog za 14-godišnjake). Za identičan postupak iz matematike neko dete dobije bod, a drugo biva odbijeno i na prvostepenoj i na drugostepenoj komisiji. Opšti cirkus u izvedbi preplanulog nastavnika geografije. O Srbijo, ...
  • Caca

    26.06.2020 19:40
    Ne mogu ni da zamislim agoniju dece i roditelja koji vec danima cekaju Godoa. Naravno da su svi drugi krivi za propuste Ministarstva i ko zna kako sklepan i neisproban i verovatno debelo placen program za skeniranje testova. Cudi me da deo krivice nisu svalili i na djake za pogresno nalepljene markice ili necitak rukopis ili sta vec moze da im padne na pamet, samo da nije do njih. Sramno! Ovo zasluzuje kolektivnu tuzbu.
  • Osoba M

    26.06.2020 19:36
    Ministar da podnese ostavku, svi odgovorni da popiju otkaz... a ne, cekajte, sad se setih gde zivimo
  • Ckola

    26.06.2020 19:19
    Ne treba vama skola. Ucite gluposti, treniraju vas da mrzite komsije, lazna istorija... samo u rudnik.
  • Mare

    26.06.2020 17:53
    Hahaha nije smešno
    Država se raspada na svakom koraku.
  • Majstor Zivota

    26.06.2020 17:32
    Da nisu ovi sto su iznosili dzakove sa glasackim listicima slucajno pokupili deci rezultate?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna