Autor: Tanjug

Info
26.08.2020.
09:27
Školska godina u školama u Mađarskoj može da počne od 1. septembra, izjavio je ministar za ljudske resurse te zemlje Mikloš Kasler.
  • g pen

    26.08.2020 12:34
    Za to vreme u smrdiji...Taman ima vest o razdraganoj decici i bacanju para drugoj drzavi.
  • FederAir

    26.08.2020 11:37
    Cuj budale dele knjige! Sine pa mi cemo da imamo nacionalni stadion, to je nama presusno najbitnije! Nacionalni plac za paljenje baklji!
  • Dejan

    26.08.2020 11:30
    Koliko bese kod nas kosta "besplatno" skolovanje?

    Mislite o tome botovi kada krenete da prozivate bilo kog koji ode iz drzave a tvrdite da je imao "besplatno" skolovanje i da ga je drzava odskolovala.
  • boki2

    26.08.2020 11:12
    tako se to radi u pravoj drzavi svima besplatni udzbenici a ne graditi crkve i aerodrume u drugim drzavama

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna