Autor: Hina

Info
14.11.2020.
18:38 > 19:52
Policija u Frankfurtu vodenim topom je pokušala da rastera levo orijentisane kontrademonstrante, koji su se okupili kako bi iskazali neslaganje sa demonstranatima koji se protive uvođenju restriktivnih mera zbog pandemije koronavirusa.
  • BulevarEvrope

    14.11.2020 23:34
    Pored toliko otpadnih voda oni ovako rasipaju cistu vodu, koja se mogla utrositi za napr. zalivanje cveca.
    Dovezes jedno 50 cisterni kanalizacije i nema vise okupljanja...
  • Antifa

    14.11.2020 20:16
    Smrt fasizmu sloboda narodu. Srusiti desnicu

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna