Autor: Nedeljnik

Info
10.12.2020.
12:47
Blago koje je izneto iz Jugoslavije neposredno na početku Drugog svetskog rata i dalje postoji i, prema svemu sudeći, nalazi se u američkoj centralnoj banci Federalnih rezervi (FED) u Njujorku, otkriva Nedeljnik u novom broju, na osnovu više dokumenata pronađenih u Američkom senatu.
  • Maxa

    10.12.2020 16:51
    Propaganda "komunjara" - ovo je bio odgovor svih domacih nacionalista na tvrdnje o ukradenom zlatu od naroda Srbije.

    Nesto ne vidim sada da se srBske patriJote bune protiv svog milog im kralja.
    Ako, ako samo im dizite spomenike i pravite murale po zgradama.

    Narod bez mozga i svesti.
  • ///

    10.12.2020 16:49
    To je od naroda.
  • ..

    10.12.2020 16:41
    Ne može nikakav "kralj" da bude vlasnik!
    Aleksandar Prvi Karadjordjević nije imao para za venčanje sa rumunskom princezom. Sve je to od naroda uzeto.
    Drugo, to treba da se deli svima jer nije bio kralj Srba nego i Slovenaca i Hrvata kratko i jasno.
  • /

    10.12.2020 15:49
    /
    postoji i teorija da je jedan tovar ostao u uzicu.
    i bas su komunisti pravili uzicku republiku
  • Vlada

    10.12.2020 15:47
    Kralj lopina
    Karađorđevići su preteča novokomponovanih bogataša, onomad je kralj svih Srba i ostalih me takvih je upao u oči svetskim zvanicnicima enormnim bogaćenjem za jako kratko vreme, te je kao takav car a ne kralj Srba!
  • Dragan

    10.12.2020 15:30
    Ah
    Karađorđevići su lešinari Srbije.Odakle im novac za rudnike kad su bili svinjari.Aleksandar nije naslednik jer je otac Petar napustio porodični dom u Londonu i žuveo sa drugom ženom u SAD.Tako da ivi nušta ne nasleđuju,testamenta nema kao i što Titivi naslednici ne dobijaju ništa iako mu je za života poklonjeno na stotine kuća.
  • Joja

    10.12.2020 15:25
    Cije god da je zlato sada je americko i nece ga predati ni po koju cenu.
  • Urle

    10.12.2020 15:23
    Zlatni voz
    Čuo sam priču da je Milić Jovović (deda glumice Mile Jovović) bio zadužen za tovar zlata koji je išao na jug pre kapitulacije. Kažu da se vozu gubi trag negde na Kosovu i to zlato nikada nije pronađeno. E sad, da li je priča tačna ili nije ne znam. Prenosim samo kako sam je čuo, ali bi sigurno bio dobar film. Zna li neko Bjelogrlićev br tel da ga cimnem i nabacim mu ideju za Senke nad Balkanom 3.
  • Vv

    10.12.2020 15:20
    Vv
    Toje zlato opljackano od ovog nesrecnog naroda.
  • Marko

    10.12.2020 13:51
    Lopovi
    To nije zlato Karadjordjevica nego zlato naroda Srbije...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna