Autor: 021

Info
13.12.2020.
08:54 > 09:05
Gejl Halvorsen, američki pilot koji je Berlinskim vazdušnim liftom dostavljao slatkiše berlinskoj deci kasnih 40-ih godina zbog čega je dobio nadimak Slatki bombarder, zaražen je virusom korona, rekla je njegova ćerka u subotu.
  • Slatki PR

    13.12.2020 10:12
    I kako čovek da se ne divi zapadnoj propagandnoj mašineriji? 70 godina i dalje vrte istu mantru, na isti način slikaju dobre i loše momke, podsećaju i brinu i o najsitnijim detaljima i svakom zaslužnom izvršiocu. Starom pilotu dobro zdravlje.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna