Autor: FoNet

Info
13.03.2021.
22:24 > 22:25
Predsednik Skupštine Udruženja ugostitelja Crne Gore Vido Markićević ocenio je danas da su uvedene epidemiološke mere dobar primer za celu državu kako se ponašati odgovorno i "svojevrsna priprema za turističku sezonu", ocenivši da ona ne sme biti loša kao prošle godine, jer bi bila pogubna za celu zemlju i njenu ekonomiju.
  • daleko

    14.03.2021 07:28
    dobro je da više nismo sa njima u istoj državi, sada bi i njih morali da finansiramo
  • Marija

    14.03.2021 00:01
    Nadam se bez srpskih turista!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna