Autor: 021.rs

Info
23.02.2025.
06:55
Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Tonino Picula boraviće od danas, 23. do srede, 26. februara u Beogradu.
  • Jalovi i nemocni

    23.02.2025 11:33
    Majka @ Smesni ste, eu je srce, pojam i etalon korupcije! Deset puta su korumpiraniji od Srbije!
  • Нико де Кирико

    23.02.2025 10:56
    Данајски дарови ЕУније
    Да је ЕУнија творевина са заиста демократским назорима, она не би дозвољавала а камоли помагала довођење и опстајање овог нашег аутократе и пљачкаша народа и државе.
    Да ствар буде шизофренија, не постоји ни могућност за чланством Србије, о чему, у осталом, постоји документ из 2007. аутора В.Вимера који сведочи о састанку на коме је то утврђено. ЕУнији треба територија у њеном окружењу у којој неће важити њени (ригорозни) закони...
  • Picula

    23.02.2025 10:28
    Čini mi se da od Evropske unije nema ništa!Naš put je dugačak...njen rok trajanja po svemu sudeći ističe!Da je to srećna zajednica...ostala bi Velika Britanija u njoj!To nam sve govori!Velika Britanija je istupila,ne želi biti u okovima i pozlaćena pravilima EU.Evo Hrvati u anketi...kažu da ništa nisu bolje postigli,samo gore!Ni na kom polju nema poboljšanja,a sve što im je EU dala...vraćale ceo život oni i njihovi naslednici,nema ništa džaba!To su pravila ...kao zelenaši,daju pare...vratiš skoro duplo!
  • Majka

    23.02.2025 09:58
    Pokrenuti zakone EU
    Primeniti zakone EU o korupciji u Srbiji, pod hitno.
  • Prebranac

    23.02.2025 09:56
    Naslov
    Prava adresa za proteste srpskog naroda je Brisel mada nikada nećemo pristupiti EU.Ova njihova marioneta samo radi ono što mu se naredi,a konačni cilj je jeftina robovska snaga i još jeftiniji litijum bez obaveze da paze na životnu okolinu i zdravlje ljudi.Da žele da ga obuzdaju,primire ili skinu sa vlasti to bi se desilo za 24 sata.Ma dovoljno da na mesec dana vrate vize za građane Srbije i eto toljage,kuke i motike pod Andrićevim vencem.
  • Novosađanka

    23.02.2025 09:28
    Dobro nam došao
  • Kol

    23.02.2025 08:45
    Poslali vuka među ovce. Po njemu nikada nećemo napredovati u procesu pridruživanja Evropi. Jer Evropa ne poznaje termin " Srbija ima svoju politiku". Stoga, nije ni trebao doći.
  • Pirzio Biroli

    23.02.2025 08:24
    Potpuno nebitan lik.
    Svet se drastično menja, eu u panici i početak kraja.
  • Tam

    23.02.2025 07:54
    Smeju nam se
    Kada dođe sa izveštajem ceo parlament će nam se smejati. Možda moji unuci budu rođeni kad uđemo u EU, za jedno 30 godina. Mada kad razmislim državi to i nije u interesu. U Srbiji bi ostali ljudi samo 60+ i lojalisti
  • Pera Minhen

    23.02.2025 07:32
    Predsedniče
    Sram te bilo. Samo toliko. A sad, botovi u napad sa minusima.
  • Lang

    23.02.2025 07:27
    Ne menja se
    "On svoj posao, mi svoj posao", rekao je Vučić.

    DosleDNO neprijatan, nevaspitan i arogantan kao i uvek.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna