Autor: FoNet

Info
04.03.2025.
22:36 > 22:23
Premijer Kanade Džastin Trudo saopštio je da se uvodi carina od 25 odsto na američke proizvode u vrednosti od 155 milijardi dolara.
  • Boki

    05.03.2025 09:41
    Ccc
    Zar nije Trudo u ostavci ? On je kao I ovaj nas vucevic Dao ostavku al voli da se pita
  • Batina

    05.03.2025 00:41
    Dva kraja ima
    Lepo je klovnu rekla i Predsednica Meksika da Meksiko ima 130 miliona stanovnika. Ne moraju oni kupovati ni američke patike, ni tehniku ni telefone, ni filmove... za mnoge stvari koje uvoze sa američkog tržišta postoje odlične alternative u Kini i Evropi. Pošto Tramp poznaje samo moć novca izrazila je svoju radost da mu pokaže da batina ima dva kraja.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna