Autor: 021.rs

Info
17.03.2025.
12:39 > 13:41
Demokratska stranka podnela je krivičnu prijavu Tužilaštvu za organizovani kriminal protiv NN lica zbog sumnje da je na subotnjem studentskom protestu "aktiviralo zvučni top LRAD".
  • Skala

    17.03.2025 18:57
    Ljudi svi zaboravljate vulina, drugi koji mora biti među prvima u Zabeli!Za prvog to znate.
  • Oliva

    17.03.2025 17:55
    Poltergeist
    Nisu oni, nije MUP, zvučni top ne postoji aha ok
    Ko je onda i šta je upotrebljeno
    Vidi se na snimcima da je "nešto" prošlo kroz demostrante
    Vrisci, povici, saginjanje, okretanje unazad da se vidi šta je i vidi se jasno da je nalet nečega jer je reakcija lančana nisu svi u istom deliću sekunde ustuknuli
    Nadležni , koji god, bolje da se suzdrže od kategoričnih izjava da nije, na kraju uvek ispadne da ipak jeste

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna