Autor: Beta

Info
19.03.2025.
17:51
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik najavio je danas u Zvorniku obračun sa Srbima koji ostanu u državnim pravosudnim institucijama i SIPA.
  • Vasa

    21.03.2025 06:19
    mile je poznat po tome što ima vilu na Dedinju.
  • Bananamen

    20.03.2025 08:32
    Mile, bas tebe briga za sve sem za sebe. Sad si to i dokazao. Moze i rat, samo da ti budes na vlasti dok si ziv...
  • Boeser Wolf

    20.03.2025 08:07
    Kao odgovor na pretnje, srpski pripadnici Sipa-e bi mogli da ga uhapse i strpaju u zatvor. Sprske sudije da mu oduzimaju imovinu za koju poreklo ne moze da dokaze, pa kad izađe iz zatvora za nekoliko godina, neka im se sveti, ako ima čime.
  • Goran

    20.03.2025 06:41
    veoma interesantno koliko se na ovakvim vestima pokazuju mrzitelji svega srpskoga,koliko se pokazuju komšije po zadatku komentatori..nisam za Dodika ali .....samo malo bolje se kamuflirajte
  • Zamenik zamenika

    19.03.2025 22:34
    Dodik se sa Srbima samo i obračunava od uvek .
  • pera

    19.03.2025 21:55
    ..
    Pravda polako stize po Vucica i Dodika i ovo ce biti jedna lepa godina.
  • Ana

    19.03.2025 21:48
    Kaze oduzet ce imovinu onima koji ostanu da rade u Federaciji i imaju imovinu u RS .
    Pa ko si ti , sa kojim pravom i po kom zakonu i ustavu?
    Mizerija
  • Mary Poppins

    19.03.2025 20:38
    Morate da me volite,inače...
    Ljubav između Dodika i naroda je završena,prošla,nema je. I bilo bi lepo od Dodika u znak poštovanja prema tom istom narodu i prošlu ljubav, da ode na robiju u zatvor, a ne da tera narod koga je opljačkao,unazadio,osiromasio da ga tako gladni još vole,pa i da ginu zbog njega i da mu dozvole da jaše i pljačka sirotinju još koju godinu.
    Licemerno,pokvareno,pa neka je i od Dodika.
  • Laza

    19.03.2025 19:59
    Dodo agresivac
    Opasnost za Srbe u Bosni! Ovaj osudjenik bi da zavadi Srbe sa ostalima da bi spasao svoju kozu. Budite pametni i detite se kako mu je ono dete vikalo onomad.
  • IVA 021

    19.03.2025 19:44
    ako
    ste toliko glupi da slušate šta Dodik kaže, onda izidjite iz institucija. On zakuvava ne da bi spasao vas nego sebe, svoju kliku i svoju pokratdenu imovinu. Budite pametni, ne nasedajte. Dodik i Vučić su ista bagra.
  • zztop

    19.03.2025 19:27
    Kad ćeš mile provesti test i preći drinu da vidiš jel poternica funkcioniše ...
  • Milisav

    19.03.2025 18:58
    Hej opametite se!
    Pozivam narod Republike Srpske da se opameti.
    Doživljavate sličan scenario kao Srbi sa Kosova i Metohije.
    Prvo napuštanje institucuja, pa dalje, ko zna šta, kada vas jednog lepog popodneva dovuku u BG.
    Ovi likovi bi zarad vlasti prodali sve i svakoga.
    Neće Bosna i Hercegovina prestati da postoji ako vi izađete iz institucija, to vam je valjda jasno, samo ćete izgubiti moć da utičete na procese.
    Zaista primer Srba sa Kosova i Metohije treba da vam bude vodilja, znam da nije baš ista situacija ali nije ni neuporediva.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna