Autor: Soinfo

Info
09.04.2025.
17:39
Više građana Sombora je juče prijavilo intenzivne aktivnosti ekipa JKP "Zelenila" u Rokovačkoj šumici.
  • Hlad

    11.04.2025 06:39
    Drveće u Somboru je posadio gradonačelnik Bene Čihaš. Bio je lekar i to je uradio da bi se popravila situacija sa plućnim bolestima, jer je bila potreba. Drveće nije tu da bi bilo "lepo", i ne može mu se poseći korenje da bi nekom bilo lakše da postavi behaton ili izbetonira parking i ne znam zašto to likovi koji sve posekoše ne razumeju, ni zašto im to stanovnici, građani, dozvoljavaju. Jedan bođoš raste 50 godina dok ne postane "drvo", ovi na vencima imaju i 100 godina. U poslednjih 30 se slabo šta radi osim što se seče, gradi bez mere i reda i "dekoriše".
  • Goca

    10.04.2025 11:09
    Devedesetih su posekli drvorede uz put Sombor-Stanisic i nikada nisu posadili novo drvece. Drvece koje su posekli su sadili mladi nakon II svetskog rata u okviru omladinskih akcija.
  • Marija

    10.04.2025 10:50
    Kome smeta
    Drvece!?! sve ste unistili! E vala necete vise! Mi cemo novo posaditi a deca ce hlad docekati!
  • Ђорђе Божовић

    10.04.2025 06:26
    У Априлу Сомбор варош
    Зазелени! Па шетају госпојице, благо мени' Певао је наш Ђорђе Балашевић. Некад било. Сад прерушени радикали секу и разваљују околину па и само језгро града! Казну је некад добијало свако возило које било којим точком нагази зелену површину! Док сада оскарови перјаници своје трофејне дизел џипове остављају где им се прохте, између бођоша на Апатинском путу или на пешачким прелазу око венца, свеједно. Њима се казне не издају. Зато пумпам, пумпам сваки дан.. До слободе!
  • Antuntun

    09.04.2025 23:31
    Naprednjaci imaju nešto protiv drveća, definitivno. Sombor je nekada bio najzeleniji evropski grad, relativno nedavno, pre dvadeset - dvadeset pet godina. S obzirom na to da sada gradom vlada ološ koji ljudima baca bombe u dvorišta, strah od deforestizacije Sombora je potpuno opravdan. Ipak je to mnogo hiljada eura, a gu.ice su nezasite.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna