Info
27.04.2025.
13:07 > 13:12
Učenici koji blokiraju objekat gimnazije i ekonomske škole u Bačkoj Palanci javljaju da ovaj objekat prokišnjava i da se posle ove poslednje velike kiše voda slivala hodnicima.
  • Suština

    27.04.2025 21:56
    "Rekonstruisana škola u Bačkoj Palanci prokišnjava, učenici upozoravaju na opasnost"

    LJUDI! SRBIJO!

    ON je ta rekonstrukcija! ON je onaj plafon u Rači! ON je ta nadstrešnica! ON je ona bejzbol palica! ON je zvučni top! ON je nesreća ovog naroda!

    PUMPAAAJ!
  • Gde su odgovorni

    27.04.2025 18:15
    iz Pokrajine?
    Ko je dao sagladnost i pare ćacijima da rade radove?
    Ćaci da odgovaraju jer su dali naše pare svojim ćacijima.
    Opasni po živote.
    Robija!
  • mile

    27.04.2025 15:02
    radili sns ćaci majstori
  • Bole

    27.04.2025 14:26
    Sve sto je radio Sns je skarabudzeno. To je bio bazen u skoli u petak veče.
    I JOS SE PITATE ZASTO BLOKADE?
    Da li je ova skola nova nadstresnica??

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna