Autor: Tanjug/ foto: Olimpijski komitet Srbije

Naslovna
20.08.2016.
14:58 > 15:12
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Vlade Divac čestitao je košarkaškoj reprezentaciji Srbije plasman u finale Olimpijskog turnira u Riju i poželeo joj da uradi ono što njegova generacija nije uspela - savlada SAD i osvoji zlatnu medalju.
  • Sportista

    20.08.2016 17:06
    Novosadjanin
    E moj Boričiću, ja glasam ipak da Divac ostane.
  • Zivan

    20.08.2016 16:34
    Bolje objasni kako si oteo i upropastio fabriku mineralne vode...
  • Novosadjanin

    20.08.2016 16:31
    e moj udovicicu
    Udovicicu i Sapicu sve cestitke i kapa dole za sportske karijere, ali skori tihi linc kod pojedinih medija protiv Divca je bio da neko od njih preuzme OKS jer je no-no biti politicki neutralan u danasnje vreme. Nije im mesto tu zbog toga i kicenje tudjim lovorikama, pod Divcem imamo ubedljivo najuspesnije igre od otcepljenja Jugoslavije (7 sigurnih medalja i jos se kosarkasice bore za bronzu i Milica tek nastupa), dve delegacije od preko 100 sportista, jedino ga Boricic moze zameniti adekvatno, mozda cak i nadmasiti.
  • -

    20.08.2016 15:43
    +
    Bilo bi lepo al i ako ostanu na srebru oni su za mene a verujem i vas zlatni momci.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna