Autor: Beta

Novi Sad
25.04.2025.
18:04
Lider Narodne stranke Vladimir Gajić, podneo je krivičnu prijavu protiv vrhovne javne tužiteljke Zagorke Dolovac i tužilaca Višeg tužilaštva u Novom Sadu Branimira Lepotića i Slobodana Josimovića.
  • A6

    25.04.2025 22:43
    Možda
    Znači ima nade da će se dolovac probuditi?
  • Nik

    25.04.2025 21:43
    Ovo pricam od samog dogadjaja. Nisam znao da postoji pravni mehanizam da se dodatno ispitaju motivi za ovakvo postupanje. Samo napred.

    Ovi propusti se od pocetka iz aviona vide. I svi znamo da su ucinjeni radi zastite odredjenih ljudi. Treba ceo lanac da odgovara. Svesno su cinili to sto su ucinili.
  • Jojjjj

    25.04.2025 20:52
    Šta li nam to AV sprema ovim potezom?
  • Justicija

    25.04.2025 20:46
    U pravu je sa tužbom. Činjenica je da su i tužilaštvo i sud podlegli pritisku ulice i traljavo zbrzali istražne radove i time ovaj proces doveli u pitanje
  • simo

    25.04.2025 19:13
    krivične prijave u Strazbur ovde ne funkcioniše pravosuđe ,koliko je zgaženo ,ubijeno i niko ne odgovara tu i tamo po neko zaglavi ali to nije to ,da ne pričamo o uništavanju Srbije ,loše ekonomije ,plagijata ćaci itd.
  • Y1

    25.04.2025 19:11
    Možda
    Držim palčeve u nadi da će se dolovac najzad probuditi iz zimskog sna.
  • Pravnik

    25.04.2025 18:42
    Kasno paljenje ?
    "Lider Narodne stranke Vladimir Gajić..."
    - Najzad je skupio hrabrost...ili dobio mig sa vrha. Inače, nastrešnica se srušila 1.11.2024.
  • Suština

    25.04.2025 18:35
    Što pritisak ove divne naše dece duže traje, to se režim više upinje da relativizuje i što više zabašuri i zamuti stvari!
    Što više deca pumpaju i ne smanjuju tenziju- to je ova hobotnica prisiljena da otkriva sve više svojih tajnih i skrivenih članova.

    PUMPAAAAJ!
  • Da se podsetimo!

    25.04.2025 18:32
    Ako je neko zaboravio i ako ima dileme oko ovog oislednje postupka advokata Gajića:
    "Advokat Vladimir Gajić, poslanik Narodne stranke, predložio je nedavno na skupštinskom Odbora za pravosuđe čiji je član, šestoro kandidata za koje smatra da bi trebalo da budu izglasani za istaknute pravnike, buduće članove najvišeg sudskog i javnotužilačkog tela – Visokog saveta sudstva (VSS) i Visokog saveta tužilaštva (VST).
    Zanimljivo je da su svi koje je predložio, a za koje je potom i glasao, direktno ili indirektno povezani i dovođeni u vezu sa vladajućom partijom, što je umnogome začudilo ostale predstavnike opozicije, ali i deo javnosti koja budno prati imenovanje istaknutih pravnika.
    Sudeći po zapisniku, Gajić je pomogao da svih 16 kanidata budu izabrani jer je u većini slučajeva, njegov glas bio taj 12. i presudni za dvotrećinsku većinu."
  • Opalac

    25.04.2025 18:28
    Propust ili nevešto izvedeno prikrivanje dokaza?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna