Angvila, Britanska Devičanska ostrva, karipsko ostrvo Dominika i Antigva i Barbuda biće pridodati na takozvanu "sivu listu" jurisdikcija koje ne poštuju standarde EU o sprečavanju izbegavanja plaćanja poreza, ali koje su se obavezale da će promeniti takve prakse.
Taj dokument bi trebalo da usvojen u utorak, kada ministri finansija EU imaju redovan sastanak.
Britanska agencija je početkom ove nedelje takođe izvestila da bi ministri finansija EU na toj sednici trebalo da uklone Bahrein, Maršalska ostrva i ostrvo Sveta Lucija sa evropske liste poreskih oaza.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar