Kako se navodi u saopštenju gradske uprave, Vesić je naveo da su to umetnici bez stalnog radnog odnosa za koje nije postojao zakonski osnov da im se isplaćuju plate, i zato je Grad sa rukovodstvom 17 ustanova kulture odlučio da im finansijski pomogne.
"Beogradski umetnici dobiće po 90.000 dinara kao vrstu pomoći dok ustanove kulture ne počnu da rade. Na taj način želimo da pokažemo našim umetnicima da Beograd misli na njih i da želimo da im pomognemo kako bi preživeli ovo teško vreme i prehranili svoje porodice", kazao je Vesić.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
/
oni u ustanovama ce ucutati a ostalima od kojih su trazili glas .....
Actress
NK
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar