Tviter uvodi promene: Drugačiji font i izmena glasa među opcijama

Društvena mreža Tviter redizajnirala je svoju desktop i mobilnu verziju, uz nekoliko novih opcija koje pruža.
Tviter uvodi promene: Drugačiji font i izmena glasa među opcijama
Foto: Pixabay
Između ostalog, Tviter uvodi novi font koji najviše pomaže levorukim osobama, kao i ljudima koji pričaju "zapadnjačke" jezike. Njima će ovom promenom biti olakšano pisanje, ali i čitanje i listanje tvitova, kažu u kompaniji.
 
Osim toga redizajn podrazumeva i promene boja na nekim mestima, kao što je na "follow" dugmetu koje je sada crno kada nekog ne pratite, a belo kada nekog pratite.
 
Kako dodaju u kompaniji, korisnicima će biti omogućeno da sami biraju boje za određene funkcije.
 
Tu je i aplikacija Space apps za iOs, a preko nje će korisnicima biti omogućeno da menjaju glas dok koriste Space.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Branko

    19.08.2021 22:57
    Ima li taj Tviter ime i prezime? Da li u njegovo ime odlucuje jedan covek ili neki odbor, bord direktora ili neki savet ili mora biti ovako bezimen i nadpersonalan, nesto slicno kao u Velikom Bratu?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Nauka i tehnologija

Saturnovi prstenovi stariji nego što se mislilo

Najnovija istraživanja pokazuju da su Saturnovi prstenovi znatno stariji nego što se do sad mislilo - postoji verovatnoća da su stari koliko i sama planeta Saturn - oko 4,5 milijardi godina.