Objavljivanje tvitova ponovo moguće

Pristup Tviteru i objavljivanje tvitova ponovo je moguće.
Objavljivanje tvitova ponovo moguće
Foto: Pixabay
Tviter je bio na meti velikog baga koji je onemogućavao korisnicima da se uloguju na njega.
 
Korisnicima koji bi kliknu na linkove prikazivala se poruka o grešci koja ukazuje da postoji problem sa Tviterovim API-jem, sistemom koji se koristi za komunikaciju sa drugim servisima, prenosi Independent.
To znači da se veze koje se dele na sajtu uopšte ne mogu pratiti.
Čini se da je Tvitdek, specijalizovanija usluga kompanije za praćenje tvitova, takođe imala iste probleme.
 
Korisnici su videli da je aplikacija potpuno prazna u isto vreme kada su veze prekinute.
 
Tviter tek treba da komentariše incident, a u velikoj meri je raspustio svoj PR tim otkako je novi vlasnik Ilon Musk preuzeo kompaniju.
 
Musk nije tvitovao o problemu, a njegov najnoviji post je bio odgovor na članak o transrodnim sportistima koji njegovi korisnici nisu mogu da pročitaju.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Nauka i tehnologija

Saturnovi prstenovi stariji nego što se mislilo

Najnovija istraživanja pokazuju da su Saturnovi prstenovi znatno stariji nego što se do sad mislilo - postoji verovatnoća da su stari koliko i sama planeta Saturn - oko 4,5 milijardi godina.