Možda najinspirativniji član ove grupe jeste Čad Juks, veteran koji je ostao bez noge u decembru 2006. godine u Iraku, u eksploziji bombe.
Juks, koji je i ranije voleo alpinizam, nije odustao od novih izazova ni nakon što je ostao bez noge. Brinuo je kako će njegovo telo izdržati kretanje na tim visinama i niskim temperaturama, ali je istrajao.
Ovu ekspediciju vodi Harold Erls, dvadesettrogodišnjak koji jedini u grupi od 22 veterana još uvek služi u vojsci SAD. Oni se nadaju da će njihov uspeh skrenuti pažnju na sve veći broj aktivnih vojnika i veterana koji odlučuju da oduzmu sebi živote.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
w
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar