Kompanija, poznata po proizvodnji šarenih Lego kockica, objavila je na Tviteru da se priključuje kampanji "Stop finansiranju mržnje" (StopFundingHate) i da prekida saradnju sa britanskim listom.
U saopštenju "LEGO-a" takođe se navodi da ta kompanija "ne planira dalje reklamne kampanje u tom listu".
Kampanja "Stop finansiranju mržnje" apeluje na kompanije da prestanu da se reklamiraju u nekoliko britanskih listova, zbog odbijanja da pomognu deci migrantima.
Danski proizvođač igračaka prekinuo je 2014. godine saradnju sa naftnom kompanijom "Šel" posle velikog pritiska zbog bušenja nafte u Arktiku.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar