Požar u Jemenu, najmanje 13 mrtvih, osmoro nestalih

Najmanje 13 osoba je poginulo kada je izbio požar pored naftovoda oštećenog u sabotaži na zapadu Jemena, koji potresaju sukobi.
- Na desetine ljudi se okupilo kod mesta gde se nafta izlivala iz oštećenog naftovoda da bi je pokupili u posude i kontejnere kod mesta Hodeida - rekao je zvaničnik jemenske vlade za AFP.
 
Došlo je do izbijanja požara u kojem je poginulo 13 ljudi, a 26 povređeno, dok se osam vode kao nestali.
 
Više od 7.700 ljudi, mahom civila, poginulo je u borbama između šiitskih Hutu pobunjenika i snaga jemenske vlade koju podržava arapska koalicija na čelu sa Saudijskom Arabijom od marta 2015, pokazuju podaci UN.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet