Radnici otišli na miting podrške Dodiku, nema ko da popravi kvar na gasovodu
25.02.2025.•
0
Preduzeće "Sarajevo Gas" iz Istočnog Sarajeva saopštilo je da je došlo do kvara na magistralnom gasovodu Zvornik – Sarajevo.
Komentari 1
Nebojša
Da bi sakrili tragove svoje obmane srušiće njihovu kuću, njih zvanicno kao proglasiti za sklonjene i sa promenjimim identitetom a onda ce ih likvidirati. Mrtva usta ne govore.
Sreca je da postoji RT i SPUTNIK da pariraju ovim monstrumima koji su nama sve ovo radili a na kraju i bombardovali i oteli 15% teritorije.
Skripalevi su mrtvi faktički.
A ako napadnu sada Ruse u Siriji to ce im biti zadnje a od USA i GBR, GER i FRA ima da ostane samo zemljina kora. I red je više.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar