Britanski mediji o ruskim ratnim brodovima na Bosforu

Dva ruska ratna broda prepuna vojnih vozila primećena su na Bosforu.
Britanski mediji o ruskim ratnim brodovima na Bosforu
Foto: Pixabay
Britanski portal navodi da su brodovi snimljeni na putu ka ruskoj mornaričkoj bazi Tartus na severnoj obali Sirije.
 
Kako navodi "Dejli mejl", na ruskim brodovima nalaze se tenkovi BTR-80, kamioni "ramaz" i radari za bombe, koji se koriste za otkrivanje improvizovanih eksplozivnih naprava.
 
Na jednom od brodova nalazi se i čamac BMK-T, koji se koristi za izgradnju montažnih mostova. 
 
Brodovi su snimljeni na putu ka Siriji nakon što su u petak Velika Britanija, Francuska i SAD izvele napad na ciljeve u Siriji, zbog navodnog napada hemijskim oružjem u Dumi.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Laki

    17.04.2018 10:15
    Zaista zabrinjavajuće
    Manje izgleda brinu brodovi SAD i GB koji operišu u istim vodama a čije su matične luke hiljadama kilometara daleko. Uskoro će upozoravati na seoske zabave iz okoline Moskve.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Estonija uvodi četbotove u sve škole

Estonija je prva u svetu pokrenula inicijativu za integrisanje četbotova i drugih alata veštačke inteligencije specijalizovanih za obrazovanje u nacionalni obrazovni sistem.