Prema prvim informacijama, reč je o dvadesetpetogodišnjem Sarajliji, koji je sa devojkom letovao u Dalmaciji.
U trenutku udara groma, devojka je bila pored njega u moru, ali ona nije poveđena. Izvukla ga je na plažu i spasavanju se priključilo dosta ljudi, brzo je stigla i Hitna pomoć, ali su svi napori da se mladiću spasi život bili uzaludni.
Meštani kažu da se ne pamti da je nekoga udario grom u moru.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar