Ukradeno milion evra, obezbeđenje ostavilo vozilo bez nadzora

Iz blindiranog automobila agencije za obezbeđenje iz Celja krajem decembra ukradeno je milion evra, a policija još nije uhvatila lopove, piše "Večer".
Ukradeno milion evra, obezbeđenje ostavilo vozilo bez nadzora
Foto: Pixabay
Kako prenosi taj mariborski list, dvojica radnika obezbeđenja ostavili su vozilo koje prevozi novac i hartije od vrednosti bez nadzora u dvorištu agencije za obezbeđenje, ne sačekavši da njihove kolege iz naredne smene preuzmu pošiljku.
 
Iz automobila je odneto oko milion evra u gotovini. 
 
Pretpostavlja se da su kradljivci imali "insajderske" informacije koje su im pomogle u kradji, a postoji mogućnost i da su znali gde stoji ključ od vozila. 
 
Krađa se dogodila 21. decembra.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Jelena

    18.01.2019 10:10
    Naivno
    Suvise naivno. Neki penzioner naisao u prolazu i pokupio.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet