Najnovije poskupljenje odvoza otpada bio je povod protesta "Vreme je! Zagreb je spreman!", a okupljeni građani na Bandiću su poručivali kako im je dosta, pozivali ga da odstupi, dok se među zvižducima i povicima spominjao i "zatvor".
Protest je organizovalo nekoliko organizacija, a po proceni organizatora okupilo se oko dve hiljade građana.
Svi oni tvrde da zagrebački gradonačelnik već duže vreme ignoriše primedbe i zahteve građana, građanskih inicijativa i udruženja, da je njegovo ponašanje preraslo u despotizam, te da je njegovo vređanje građana, poslanika i novinara prevršilo svaku meru.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar