Severna Koreja zabranila ulazak turistima zbog novog virusa

Severna Koreja privremeno je zabranila stranim turistima da ulaze u tu zemlju, zbog pojave novog koronavirusa u Kini.
Severna Koreja zabranila ulazak turistima zbog novog virusa
Foto: Pixabay
Ta odluka je doneta jer najveći broj turista dolazi upravo iz Kine, a odluka o zabrani doneta je kao preventivna mera.
 
Kako je saopšteno, odluka će važiti dok se virus ne stavi pod kontrolu.
 
U Severnoj Koreji, jedna od glavnih privrednih grana u kojoj se budžet puni devizama je turizam, pre svega zbog sankcija koje su uvele SAD i zapadne zemlje.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Vanredno stanje na Santoriniju do 3. marta

Grčke vlasti proglasile su vanredno stanje na Santoriniju, koje će trajati do 3. marta, pošto je u sredu zabeležen najjači zemljotres posle skoro nedelju dana neprekidnog podrhtavanja tla.