U Hrvatskoj je u pitanju mlađi čovek i on se nalazi na Klinici za infektivne bolesti u Zagrebu. Premijer Hrvatske Andrej Plenković je rekao da je ovaj muškarac u dobrom stanju.
Iz štaba za virus korona rekli su da su danas u 11:30 časova dobili rezultate za hrvatskog državljanina koji je boravio u Milanu i da će se fokusirati na kontakte koje je on imao.
U Austriji su potvrđena prva dva slučaja infekcije virusom korona. Prvi testovi su bili pozitivni, a dalja testiranja treba da potvrde sumnju.
Oba lica, koja su poreklom iz italijanske regije Lombardija, a koja žive u Insbruku, došla su u bolnicu sa temperaturom. Oni su smešteni na izolovanom odeljenju klinike u Insbruku.
Dalji detalji o pogođenim licima vlasti Tirola nisu želele da iznesu, izuzev da obojica imaju 24 godine.
Inače pokrajina Tirol se graniči sa Italijom, odnosno italijanskim regijima u kojima su zabeležene infekcije virusom korona.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
iguman
Korona je je vec u Srbiji. Samo da ne dodje i u Vojvodinu.
Hm
Doca
Sramota, a ti doktore.radi kad nemaš osnovna sredstva ni minmum.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar