Stupila na snagu Trampova zabrana putovanja za 26 država Evrope

Zabrana putovanja koju je uveo američki predsednik Donald Tramp za 26 zemalja Evrope stupila je na snagu u okviru programa i mera borbe protiv virusa korona.
Zabrana se odnosi na zemlje članice Šengena, a isključuje Britaniju, Irsku i povratnike američke državljane. 
 
Predsednik SAD objavio je pre dva dana da prekida na 30 dana sva putovanja iz Evrope u SAD u okviru mera za obuzdavanje pandemije novog virusa korona. Tramp je, takođe, proglasio vanredno stanje i omogućio isplatu 50 milijardi dolara sredstava pomoći.
 
U SAD je potvrđeno blizu 2.000 slučajeva virusa korona, a 43 osobe su umrle.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet