Plasido Domingo otpušten iz bolnice, lečenje od virusa korona nastavlja kod kuće

Španski tenor Plasido Domingo objavio je da je izašao iz bolnice u Akapulku, na jugu Meksika, gde je primljen nakon komplikacija uzrokovanih infekcijom virusom Covid-19.
"Kod kuće sam i dobro se osećam. Na sreću, odmah nakon prvih simptoma bio sam pod lekarskim nadzorom zbog mojih godina i drugih bolesti. Lekari su odmah posumnjali na zarazu Covidom-19, što mi je jako pomoglo", napisao je 79-godišnji operski pevač na svojoj Fejsbuk stranici.
 
Plasido Domingo kaže da nastavlja lečenje kod kuće u Akapulku.
 
Muzičar je 22. marta objavio da je zaražen virusom korona.
 
Plasido Domingo je već nekoliko meseci meta optužbi za seksualno zlostavljanje, zbog kojih je morao da napusti dužnost direktora Opere u Los Anđelesu i otkaže nekoliko nastupa.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet