U Italiji najmanje smrtnih slučajeva od 9. marta

Italija je u protekla 24 časa zabeležila 145 (u subotu 153) smrtnih slučajeva, što je najniži bilans od 9. marta, saopštila je tamošnja Agencija za civilnu zaštitu.
U Italiji najmanje smrtnih slučajeva od 9. marta
Foto: Pixabay
I broj novoinficiranih beleži veći pad - 675 (u subotu 875) i najniži je od 4. marta.
 
Od početka pandemije umrlo je 31.908 obolelih, što je najveći broj posle SAD i Velike Britanije, dok je ukupni bilans zaraženih šesti u svetu - 225.435.
 
Aktivno obolelih je 68.351, 1.836 manje nego u subotu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet