Erdogan najavio ublažavanje mera

Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan saopštio je da će od 1. juna ponovo biti dozvoljena međugradska putovanja i otvaranje restorana, kafić, parkova i sportskih objekata, u okviru ublažavanja ograničenja koja su bila uvedena zbog epidemije koronavirusa.
  Erdogan najavio ublažavanje mera
Foto: Pixabay
Erdogan je rekao je da će i dalje postojati ograničenja u kretanju osoba starijih od 65 godina i ispod 18 godina.
 
Prema podacima sa sajta worldometer, u Turskoj je u jednom danu preminulo 30 osoba, čime se ukupan broj smrtnih slučajeva u toj zemlji popeo na 4.461.
 
Broj novozaraženih je 1.182, pa je ukupan broj slučajeva koronavirusa 160.979.
 
Od posledica kovida 19 oporavile su se 124.369 osobe.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet