Grčka produžila zabranu ulaska za još dve nedelje

Grčka vlada je ponovo za još dve sedmice produžila zabranu ulaska u Grčku državljanima trećih zemalja, kao i meru ograničavanja kopnenih veza sa Severnom Makedonijom i Albanijom, javila je agencija MIA.
Grčka produžila zabranu ulaska za još dve nedelje
Foto: Pixabay
To je saopštio zamenik ministra za civilnu zaštitu Grčke Nikos Hardaljas na redovnoj konferenciji za novinare o kovidu 19 u grčkom ministarstvu zdravlja.
 
Prethodna zajednička ministarska odluka za prekid kopnenih veza sa Severnom Makedonijom i Albanijom ističe 31. avgusta, a ovom odlukom produžena je do 15. septembra.
 
Grčka je prethodno u interesu zaštite javnog zdravlja 14. avgusta bila produžila zabranu dolaska državljana većine zemalja sveta do 31. avgusta.
 
Kako je tada objavljeno, zabrana ulaska ne važi za zemlje članice Evropske unije i "šengen zone".
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Anti Putin

    29.08.2020 10:02
    Kako sad to? Pa zar nam Grci nisu braca?
  • Veki

    29.08.2020 08:11
    Braca nasa
    Vise nista nece biti kao pre...
    Grci ce, nazalost, tek videti stetne posledice svega ovog, bez obzira i na pomoc EU koja im je obecana.
    Ove sezone su se aktivirale nove destinacije za srpske turiste...
    Ali su definitivno sebi dali autogol onim sramotnim postupkom prema nasim ljudima koji su dosli da letuju na ostrvo Evija.
  • Bora

    29.08.2020 07:43
    Ma jasno je sad da u grcku ide buranija koja ne potrosi ni blizu dovoljno da bi nas smatrali vrednima.

    Kad smo lider regiona :)

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet