Epidemiološka situacija u Sloveniji se iz dana u dan poboljšava, jer je broj novoobolelih trostruko manji nego pre tri dana, kada je bilo potvrđeno 766 pozitivnih.
U Hrvatskoj je u poslednja 24 sata od posledica korona virusa preminulo 39 osoba, a od 2.728 obrađenih testova 410 je bilo pozitivno, saopštio je Nacionalni štab civilne zaštite.
Broj novih slučajeva je višestruko manji nego u prethodna dva dana, kada ih je bilo 1.567, odnosno 2.627, jer se nedeljom testira znatno manje ljudi.
U protekla 24 sata u Bosni i Hercegovini je prijavljeno 387 novih slučajeva korona virusa od 2.123 testirana uzorka.
U toj zemlji preminulo je 68 ljudi, saopštili su danas entitetski zavodi za javno zdravstvo i distrikt Brčko.
Severna Makedonija prijavila je 35 preminulih i 135 novih slučajeva zaraze.
U prethodna 24 časa urađen je 841 test i pozitivno je 16,05 odsto testiranih, saopštilo je Ministarstvo zdravlja.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar