Presuda je takođe potvrđena i bivšem šefu uprave MOL-a Zoltanu Hernadiju, koji je osuđen na dve godine zatvora
U saopštenju Vrhovnog suda navodi se da su odbijene žalbe USKOK-a i dvojice optuženih, te i da je potvrđena prvostepena presuda Županijskog suda u Zagrebu.
Time je presuda kojom je prvi optuženi proglašen krivim za počinjeno krivično delo primanje mita, a drugi optuženi za počinjeno krivično delo davanja mita, postala pravosnažna.
Sanaderu je u kaznu uračunato vreme provedeno u pritvoru tokom trajanja suđenja, dok je Hernadiju suđeno u odsustvu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
Banderaš
tarabic
Crni007
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar