To je saopštio vanparlamentrani Demohrišćanski pokret koji je osnovao bivši premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić.
Taj pokret je medijima dostavio odluku o rušenju objekata od 170 i od 89 kvadratnih metara, a oglasila se i URA premijera u tehničkom mandatu Dritana Abazovića.
"Urbanističko-građevinska inspekcija Ministarstva ekologije, prostornog planiranja i urbanizma, na čelu s ministarkm Anom Novaković Đurović, donela je danas (u utorak) rešenje kojim se subjektu Milu Đukanoviću nalaže da poruši dva bespravno izgrađena objekta u KO (katastarsko opštini) Kočani u Nikšiću", navela je URA na Tviteru.
U rešenju je rok za izvršenje tog naređenja 20 dana od dana njegovog prijema, a ako Đukanović u tom roku ne sruši te objekte, to će o njegovom trošku učiniti država.
"Nema više privilegovanih i zaštićenih. Crna Gora na pravom putu", poručila je URA.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 18
Hagi Vagi
Dudule
No Mercy
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar