Kako su ruski mediji pisali sinoć, prvooptuženi za teroristički napad na moskovsku koncertnu dvoranu "Krokus" D. M. priznao je krivicu, prenosi Danas.
"On je kao deo naoružane organizovane grupe učestvovao u napadu na građane Rusije koji su bili prisutni u prostorijama Krokus Siti Hola, nakon čega su zapalili zgradu. D. M. priznao je krivicu u celosti", naveo je sagovornik agencije RIA.
Njih četvorica su u petak popodne izvršili teroristički napad u koncertnoj dvorani Krokus Siti Hol u Moskvi usled čega je, prema poslednjim podacima, 137 osoba izgubilo život, dok je više od 180 povređeno.
Sledećeg juta uhapšeno je 11 osoba koje se dovode u vezi sa ovim terorističkim napadom, među kojima su i četvorica muškaraca koji su napad direktno izvršili.
Islamska država je preuzela krivicu za napad u glavnom gradu Rusije.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar