Vatikan saopštio uzrok smrti pape Franje
21.04.2025.•
0
Uzrok smrti pape Franje je moždani udar, saopštio je večeras Vatikan.
Jelić je, kako ističu, kao razlog zbog kojeg ne dozvoljava izvođenje predstave naveo da je "tema diskriminacije nad ženama izlizana i da su žene u Crnoj Gori te koje diskriminišu, te da je priča o diskriminaciji i nasilju nad ženama vid angažovane propagande", prenosi portal Analitika.
"Nedozvoljavanje izvođenja predstave koja ističe različite oblike i forme diskriminacije i nasilja nad ženama pokazuje nepoštovanje prema svim ženama koje su izgubile život usled partnerskog ili porodičnog nasilja, ženama koje su trpele ili trpe nasilje i ženama koje trpe diskriminaciju, a u konačnom i prema umetničkom radu i potrebi da se otvoreno razgovara o ovim problemima", poručuju iz platforme "U pravo vreme".
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar