Ona je pozvala Gruzijce da izađu u ponedeljak na glavnu ulicu u prestonici Tbilisiju da protestuju zbog rezultata, za koji je rekla da je "totalni falsifikat, potpuna krađa glasova".
Centralna izborna komisija saopštila je danas da je vladajuća partija Gruzijski san dobila skoro 55 odsto glasova, na gotovo 100 odsto prebrojanih listića.
Evropski posmatrači izbora su saopštili da je glasanje održano u okruženju koje je obeleženo zastrašivanjem i slučajevima fizičkog nasilja koje je ugrozilo ishod glasanja.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 11
Б
Plaćač poreza
vesna
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar